Uzupełnienie wrześniowych newsów z obiektu sportowego!

Już od 1 września udostępniamy dodatkowe usługi do Państwa dyspozycji!

Baseny i sauny

Informujemy, że od 01.09.2020 ruszyła strefa mokra czyli baseny oraz sauny. Usługi te są zgodne z cennikiem (sprawdź cennik)dostępnym na stronie.

Szczegółowy zasady bezpieczeństwa znajdziesz TUTAJ.

Siłownia, zajęcia fitness, sporty walki

Dostęp do siłowni, strefy cardio, zajęć fitness i sportów walki zapewni Państwu kompletny karnet Open Gold, który do końca roku zakupią Państwo w promocyjne cenie za jedyne 89 zł (wejścia jednorazowe w cenie 17 zł). Przypominamy, że na siłownię nadal obowiązują zasady rezerwacji takie same, jak w przypadku zajęć fitness i sportów walki, czyli w panelu klienta systemu e-fitness. Godziny rezerwacji dostępne są w grafiku zajęć.

Z powodu remontu elewacji obiektu sportowego wejście do obiektu odbywać się będzie od strony lodowiska (poniżej znajdują się infografiki). Dodatkowo zmianie ulegają godziny otwarcia obiektu: w tygodniu 5:00 – 22:00; weekendy 9:00 – 21:00. Strefa Cardio czynna jedynie od 9:00 do 21:00.

FAQ - pozostałe pytania

Poniżej przedstawiamy procedury jakie wprowadziliśmy aby należycie o nie zadbać:

  • gruntowne czyszczenie i dezynfekcja sprzętu i powierzchni w obiekcie sportowym,
  • czyszczenie systemu wentylacji oraz systemu klimatyzacji,
  • wyznaczenie godzin technicznych, na gruntowne czyszczenie sprzętu,
  • płyny do dezynfekcji rąk oraz spryskiwacze do dezynfekcji sprzętu,
  • obsługowa kasowa odbywać się będzie zza plexi,
  • pracownicy obiektu będą zaopatrzeni w maseczki ochronne oraz przyłbice,
  • w obiekcie w widocznych miejscach znajdować się będą tablice informacyjne z regulaminem korzystania,
  • zapewniamy Was o podjęciu specjalnych procedur i przeszkoleniu pracowników by Wam pomogli się dostosować do nowej rzeczywistości,
  • pomiędzy zajęciami przewidziane są 10 -15 minutowe przerwy, podczas których nastąpi wymian grup zajęciowych oraz dezynfekcja,
  • w obiekcie sportowym obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych (nie dotyczy to zajęć sportowych).

Grafik jest dostępny w panelu klienta i aktualizowany jest na początku każdego tygodnia. Nowy grafik zajęć fitness startuje 7 września.

Tak, wszystkie karty sportowe są honorowane – BENEFIT, FIT PROFIT, OK SYSTEM.
BENEFIT zaleca, aby pobrali Państwo aplikacje z sklepu Google Play lub App Store na smartfony. Pozwala ona na kontrolowanie aktywności karty i w razie problemów można łatwo zgłosić problem na infolinię.
Infolinia FIT PROFIT – 22 371 50 72
Infolinia OK SYSTEM – 22 290 80 70

Uczestnicy zajęć sportowych muszą posiadać obuwie na zmianę, ręcznik oraz własne maty do ćwiczeń.

Informujemy, że baseny oraz sauny zostały uruchomione z dniem 1 wrzesnia 2020. Informacje dotyczące obostrzeń znajdą Państwo TUTAJ.

Poza karnetem będzie możliwość zakupu wejścia jednorazowego zgodnie z cennikiem udostępnionym na stronie, natomiast pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach będą posiadać klienci z aktywnym karnetem.

Szatnie oraz natryski są udostępnione do Państwa dyspozycji. Toalety będą dostępne w mniejszej liczbie. Zalecamy w miarę możliwości stosowanie jedynie obuwia zamiennego, aby nie nadużywać dostępności szatni.

rozliczenie karnetów

UWAGA!
Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami poniżej w załączniku przedstawiamy Państwu regulamin rozliczenia niewykorzystanych karnetów. Niewykorzystane karnety na zajęcia fitness, sporty walki, siłownię rozliczyć można było tylko i wyłącznie do końca czerwca 2020!
Nierozliczone karnety basenowe zostały aktywowane z dniem 1 wrzesnia.

Regulamin rozliczenia karnetów

Życzymy wszystkim zdrowia, zachowania zdrowego rozsądku i liczymy, że skorzystają Państwo z naszych usług!