Strona główna  >  O nas

opis

Śremski Sport Sp. z o.o. powstała w wyniku przekształcenia zakładu budżetowego Śremski Ośrodek Sportu i Rekreacji w spółkę prawa handlowego w kwietniu 2008 roku. Spółka posiada bogatą bazę sportowo-rekreacyjną. Obiekt Sportowy przy ulicy Staszica składa się z kilku kompleksów.

Oprócz basenu znajduje się tutaj pełnowymiarowa sala sportowa, korty do squasha, siłownia, sauna, bowling, a w sezonie zimowym kryte lodowisko. Na Obiekcie organizujemy wiele zajęć stałych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Aerobic, spinning, squash, step, pilates to tylko niektóre zajęcia znajdujące się w szerokiej ofercie Śremskiego Sportu.

Dla klubów sportowych, związków i organizacji przygotowaliśmy specjalną ofertę obozów, zgrupowań, szkoleń, konferencji i konsultacji.Obiekt hotelowy położony jest w stuletnim Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich na Stadionie Miejskim. Oprócz Hotelu Sportowego obiekt dysponuje dwoma pełnowymiarowymi boiskami do gry w piłkę nożną z trybunami, ceglanym kortem do tenisa ziemnego, siłownią, sauną, salą konferencyjną oraz restauracją. Dodatkowo obiekt jest doskonałym imprez integracyjnych oraz imprez okolicznościowych.

jak do nas trafić?