Polska vs San Marino – zapowiedź meczu!

Reprezentacja Polski po udanym wrześniowym zgrupowaniu przystąpi do kolejnych meczów eliminacji Mistrzostw Świata. Tym razem Biało-Czerwoni zmierzą się z San Marino na Stadionie Narodowym, a w delegacji z Albanią. Ile punktów wywalczą podopieczni Paulo Sousy?

Poprzednie zgrupowanie

Nie ma wątpliwości, że podopieczni Paulo Sousy pozytywnie będą wspominać poprzednie zgrupowanie, ponieważ z dziewięciu możliwych do wywalczenia punktów uzbierali aż siedem oczek. Taki wynik został określony sukcesem, dlatego że Biało-Czerwoni zmierzyli się z bezpośrednimi rywalami do awansu, jak Albania oraz Anglia i w tym czasie nie zanotowali porażki. Wygrana z San Marino nie była czymś specjalnym, ponieważ większość osób nie zakładała innego scenariusza. Polacy musieli jednak potwierdzić wyższość na boisku.

Remis z Anglią wprawił kibiców reprezentacji Polski w bardzo dobre nastroje, jednak nie ma wątpliwości, że sytuacja w tabeli nadal nie należy do najlepszych. W walce o awans ciągle liczą się jeszcze Węgrzy, a także Albania, dlatego też najbliższe spotkania będą decydujące. Biało-Czerwoni nie mogą pozwolić sobie na porażkę z Albanią, ponieważ może ona poważnie skomplikować sytuację w grupie. Do Mistrzostw Świata w 2022 awansuje najlepsza drużyna, a zespół, który skończy zmagania na drugim miejscu, będzie musiał przejść przez baraże, które wcale nie będą należeć do łatwych.

Polska

Do zakończenia eliminacji pozostały już tylko 4 spotkania. Reprezentacja Polski na najbliższym zgrupowaniu zmierzy się na swoim boisku z San Marino w najbliższą sobotę, a 3 dni później uda się do Albanii na decydujące starcie w ramach fazy grupowej. W przypadku wywalczenia kompletu punktów awans do baraży będzie bardzo blisko. Biało-Czerwoni muszą jednak pamiętać, że za ich plecami czają się również Węgrzy, którzy liczą na potknięcia zespołu Paulo Sousy.

Pierwszym rywalem reprezentacji Polski na najbliższym zgrupowaniu będzie ekipa San Marino. Nie ma wątpliwości, że zakłady bukmacherskie spodziewają się w tej rywalizacji zdecydowanego zwycięstwa Biało-Czerwonych. Przeliczniki proponowane w tym przypadku na zwycięstwo Polaków wskazują, że trzeba tutaj poszukać wysokich handicapów, aby złapać propozycję z ciekawym kursem. Patrząc na ostatnią rywalizację między tymi zespołami, nie ma co się tutaj dziwić. Biało-Czerwoni pewnie pokonali tego przeciwnika w pierwszym spotkaniu, jednak trzeba podkreślić, że stracili bramkę. Reprezentacja Polski od początku pracy Paulo Sousy straciła przynajmniej jednego gola. Praktycznie w każdym rozegranym spotkaniu. Do tej pory zaledwie jedno starcie zakończyło się czystym kontem naszego zespołu. Mowa oczywiście o domowym pojedynku z Armenią. Czy przeciwko San Marino na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zachowa swoje drugie czyste konto? Zdaniem analityków zakładów bukmacherskich każdy inny rezultat w tej rywalizacji będzie ogromnym zaskoczeniem.

Statystyki, Polska:

– Reprezentacja Polski nie przegrała żadnego z 3 ostatnich meczów eliminacyjnych.

– Biało-Czerwoni do tej pory stracili 8 bramek w 6 rozegranych meczach.

– Polacy w obecnych eliminacjach zachowali tylko jedno czyste konto.

– Reprezentacja Polski do tej pory zdobyła najwięcej bramek w grupie I.

– Polska nigdy nie straciła bramki w meczu domowym z San Marino.

San Marino

Reprezentacja San Marino od wielu lat występuje w eliminacjach do Mistrzostw Europy czy też Mistrzostw Świata. Zazwyczaj jest to drużyna, która służy dostarczaniu punktów innym zespołom. Podobną sytuację można zaobserwować w aktualnych eliminacjach do najbliższego mundialu. Piłkarze z San Marino rozegrali 6 spotkań, w których nie wywalczyli nawet jednego punktu. Warto także podkreślić, że na tym dystansie strzelili zaledwie jedną bramkę i jest to gol strzelony przeciwko reprezentacji Polski. Zawodnicy z tego kraju stracili również aż 24 gole, co daje średnią 4 straconych bramek na mecz. Warto również podkreślić, że stracone gole idealnie rozkładają się pomiędzy mecze domowe i wyjazdowe, ponieważ w obu przypadkach stracili po 12 bramek.

Poszukiwanie typów dnia na to spotkanie nie będzie łatwe. Właśnie dlatego wiele osób zapewne zdecyduje się zajrzeć na stronę zagranie.com. Na której oprócz newsów ze świata sportu dostępne są również typy dnia na wszystkie wydarzenia.

W przypadku tej rywalizacji większość typerów koncentruje swoją uwagę na wysokich handicapach, ale są również ryzykanci, których kusi wskazanie bramki z obu stron po tym, co wydarzyło się w pierwszym spotkaniu między tymi ekipami.

Statystyki San Marino:

– San Marino w obecnych eliminacjach przegrało wszystkie rozegrane spotkania.

– Zawodnicy z San Marino strzelili do tej pory tylko jednego gola.

– San Marino straciło aż 24 bramki w 6 rozegranych spotkaniach.

– Jedyną bramkę w obecnych Eliminacjach San Marino zdobyło w starciu z Polską.

– San Marino do tej pory nie strzeliła żadnego gola na wyjeździe.

Typy dnia od redakcji Zagranie.com

Przejdźmy zatem do tego, co zauważyła redakcja zagranie.com na temat nadchodzącego meczu.

Statystyki historyczne wskazują, że reprezentacja Polski nie straciła żadnego gola w domowych rywalizacjach z ekipą San Marino. Dodatkowo warto również podkreślić, że zawodnicy tego zespołu w obecnych eliminacjach nie strzelili nawet jednej bramki na wyjeździe. Jak widać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że reprezentacja Polski powinna zachować w tym meczu czyste konto. W przypadku tej rywalizacji nie skorzystamy jednak z tego wyjścia w typach dnia, ponieważ w pierwszym spotkaniu było podobnie, a mimo to Biało-Czerwoni stracili bramkę.

W związku z tym, jakie są możliwe rezultaty tego spotkania? Zdaniem redakcji zagranie.com warto zwrócić uwagę na zakłady specjalne, które widnieją na stronach u polskich legalnych bukmacherów. Wśród propozycji znajduje się mnóstwo alternatywnych wyborów. Ciekawym rezultatem wydaje się opcja z bramką lub asystą Adama Buksy. Znalezienie poprawnego typu dnia na ten mecz nie jest najłatwiejszym zadaniem, ale liczymy na to, że Paulo Sousa po raz kolejny da szansę temu zawodnikowi, a przecież zaliczył on trafienia w pierwszym starciu tych drużyn. Jest to propozycja, która nie widnieje we wszystkich ofertach legalnych bukmacherów. Jednak na polskim rynku znajdują się operatorzy, którzy oferują zainteresowanym taką możliwość.

Zgłoś swoją drużynę do ligi halowej!

Serwis Zagranie.com współpracuje tylko z legalnymi bukmacherami, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów!

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95