Banici Poznań zdobywają Puchar Burmistrza Śremu w turnieju Beach Rugby 2021!

W sobotę 21 sierpnia 2021 na plaży miejskiej w Śremie odbyła się szósta edycja turnieju Beach Rugby o Puchar Burmistrza Śremu. Atmosfera była bardzo towarzyska, ale nie zabrakło mocnej i widowiskowej gry. Doskonała organizacja jak stwierdzili zawodnicy biorący udział w wydarzeniu to zasługa nie tylko Śremskiego Sportu, ale także pomysłodawców i reprezentantów naszego miasta, czyli RGB Śrem, którzy w tegorocznym turnieju staneli na przysłowiowym pudle zajmując trzecie miejce!
Pogoda była idealna dla graczy, a zgłosiło się sześć drużyn: RGB Śrem, RK Szczecinek, Klub Rugby Miedziowi Lubin, Rugby Klub Sparta Jarocin, WSR Werewolves Wąbrzeźno / Klub Rugby Husaria Kalisz oraz Banici Poznań, którzy okazali się niepokonani w sobotnich zawodach i po raz czwarty w historii sięgneli po Puchar Burmistrza Śremu. Na drugiej pozycji ulokował się Rugby Klub Sparta Jarocin, a na trzeciej reprezentanci naszego miasta RGB Śrem.

Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju:
1️⃣ Banici Poznań
2️⃣ Rugby Klub Sparta Jarocin
3️⃣ RGB Śrem
4️⃣ WSR Werewolves Wąbrzeźno / Klub Rugby Husaria Kalisz
5️⃣ Klub Rugby Miedziowi Lubin
6️⃣ RUGBY KLUB Szczecinek

„Dziękujemy wszystkim drużynom za uczestnictwo, zawodnikom za bardzo sportowe zachowanie, a kibicom za obecność i doping.Turniej nie odbył by się, gdyby nie Śremski Sport i wsparcie dobroczyńców: Gmina Śrem, Sieć sklepów Malibu, Termostudio, Stropy.pl – wybierz najlepszy strop, Robaki z paki – owady jadalne.” – dziękuje „prezes” RGB Śrem Maciej Karliński!

Poniżej galeria zdjęć przygotowana przez Huberta Marciniaka – Objective Studio!