Gry podwórkowe w Śremskim Sporcie już w najbliższy piątek!

W wakacje w Śremie zorganizowane zostaną happeningi sportowe pod nazwa „GRY PODWÓRKOWE”, które odbędą się na terenie obiektu sportowego. Podczas gier podwórkowych angażować będziemy dzieci i młodzież do zabaw sportowych wykorzystując przenośny sprzęt sportowy typu: piłki, siatki, “zośki”, gumy do skakania i wiele innych. W tym roku spotkania odbywać będą się w wybrane piątki na terenie obiektu sportowego. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym – do 14 roku życia. Zapraszamy!

  • 02.07.2021 – GODZINA 11:00 – 12:30
  • 16.07.2021 – GODZINA 11:00 – 12:30
  • 13.08.2021 – GODZINA 11:00 – 12:30

W ostatnich dniach przed obiektem sportowym pojawiły się również elementy małej sportowej architektury, takie jak stół do ping ponga oraz stół do piłkarzyków, z których można korzystać bezpłatnie – wystarczy zabrać ze sobą sprzęt sportowy (rakietki i piłeczki). Można też wynająć taki sprzęt w kasie obiektu za symboliczne 10 zł (wymagane OŚWIADCZENIE). Przed skorzystaniem zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM zewnętrznych atrakcji sportowych. 

Wszystkie w/w zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską Śremskiego Sportu. Warunkiem uczestnictwa dla osób niepełnoletnich będzie przedłożenie zgody rodziców bądź opiekunów prawnych na udział w zajęciach.

Akcja współfinansowana ze środków budżetowych Gminy Śrem.

Zapraszamy do aktywnego spędzania wakacji ze Śremskim Sportem! W razie pytań dotyczących akcji zapraszamy do kontaktu pod numerem 887 888 214 lub bok@sremskisport.pl

* w przypadku złych warunków atmosferycznych (deszcz) lub w wyjątkowych sytuacjach wysokich temperatur wydarzenia mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin o czym niezwłocznie poinformujemy na naszej stronie www oraz na profilu facebook.