Wakacje na sportowo 2021 – zapraszamy!

Śremski Sport przygotował  dla Was ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych, podczas zbliżających się wakacji! Szczegóły poszczególnych wydarzeń akcji “Wakacje na sportowo 2021” znajdą Państwo poniżej więc zapraszamy do lektury.

TURNIEJE SPORTOWE – Organizowane na plaży miejskiej w Śremie.

 • 17.07.2021 – BEACH SOCCER – W lipcu na plaży miejskiej zorganizujemy turniej plażowej piłki nożnej pn. Beach Soccer 2021. Mecze rozgrywane będą w kategoriach dzieci i dorosłych, w systemie każdy z każdym. Czołowe zespoły turnieju uhonorowane zostaną pucharami Burmistrza Śremu, oraz otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów wydarzenia.
 • 24.07.2021 – ZAWODY STREET WORKOUT – Zawody Street Workout, o puchar Burmistrza Śremu, które odbędą się na placu do Street Workout-u znajdującego się przy plaży miejskiej w Śremie mają na celu wyłonienie najsilniejszego i najsprawniejszego zawodnika biorącego udział w zawodach. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będą przedstawiciele Śremskiego Sportu, sędzią głównym zawodów będzie Michał Kasprzak.
 • 14.08.2021 – NOCNA SIATKÓWKA PLAŻOWA – W sierpniu w Śremie rozegrany zostanie nocny Turniej Siatkówki Plażowej o puchary Burmistrza Śremu, który rozpocznie się w godzinach wieczornych przy popularnym „Grzybku” na plaży miejskiej.
 • 21.08.2021 – BEACH RUGBY – Pod koniec sierpnia w Śremie zorganizujemy turniej w Beach Rugby o puchar Burmistrza Śremu na plaży miejskiej.

TRENINGI PLENEROWE – zapraszamy na otwarte darmowe treningi fitness – mieszkańcy miasta będą mieli okazję poćwiczyć na świeżym powietrzu. Darmowe treningi w plenerze odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 10:00, z tyłu na placu za obiektem sportowym przy ul. Staszica 1a (basen). Poniżej podajemy terminy spotkań:

 • LIPIEC – 04, 11, 18 i 25
 • SIERPIEŃ – 01, 08, 15, 22 i 28

TRENINGI SPORTÓW WALKIW lipcu i sierpniu zorganizowane zostaną otwarte darmowe treningi boksu oraz kickboxingu – mieszkańcy miasta będą mieli okazję zapoznać się z podstawami uderzanych sportów walki. Darmowe treningi odbywać się będą na sali w Strefie Walki Śremski Sport w wybrane soboty wakacji o godzinie 10:00. Poniżej podajemy terminy spotkań:

 • LIPIEC – 03 i 17,
 • SIERPIEŃ – 14 i 28,

GRY PODWÓRKOWE –  w wakacje w Śremie zorganizowane zostaną happeningi sportowe, podczas których angażować będziemy społeczność naszego miasta – głównie dzieci i młodzież do zabaw sportowych wykorzystując przenośny sprzęt sportowy typu :piłki, siatki, “zośki”, gumy do skakania i wiele wiele innych. W tym roku spotkania odbywać będą się w wybrane piątki na terenie obiektu sportowego zgodnie z poniższymi terminami spotkań:

 • Lipiec – 02 i 16.
 • Sierpień – 13,.

Wszystkie w/w zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską Śremskiego Sportu. Dla najlepszych drużyn w turniejach przewidziane są nagrody. Warunkiem uczestnictwa dla osób niepełnoletnich będzie przedłożenie zgody rodziców bądź opiekunów prawnych na udział w zajęciach. Regulaminy poszczególnych wydarzeń dostępne będą na stronie www.sremskisport.pl

Akcja współfinansowana ze środków budżetowych Gminy Śrem.

Zapraszamy do aktywnego spędzania wakacji ze Śremskim Sportem! W razie pytań dotyczących akcji zapraszamy do kontaktu pod numerem 887 888 214 lub bok@sremskisport.pl

* w przypadku złych warunków atmosferycznych (deszcz) lub w wyjątkowych sytuacjach wysokich temperatur wydarzenia mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin o czym niezwłocznie poinformujemy na naszej stronie www oraz na profilu facebook.

Ponadto przypominamy, że w ramach akcji Rajdy rowerowe ze Śremskim Sportem mają Państwo okazję zwiedzać okolice na dwóch kółkach – celem rajdów organizowanych przez Śremski Sport i współfinansowanych przez Gminę Śrem jest propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego trybu życia, a także propagowanie zasad ruchu drogowego wśród dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w rajdach rowerowych. Terminy pozostałych rajdów podajemy poniżej:

 • Rajd Rowerowy ­­­­­­­­­– 26.06.2021 r. – kierunek Solec – ok.60 km
 • Rajd Rowerowy – 10.07.2021 r. – kierunek  Ostrowieczno – ok.50 km
 • Rajd Rowerowy  – 24.07.2021 r. – kierunek  Kościan – ok.60 km
 • Rajd Rowerowy – 07.08.2021 r. – kierunek Krzywiń – ok.55 km
 • Rajd Rowerowy – 21.08.2021 r. – kierunek Jaraczewo – ok.65 km
 • Rajd Rowerowy – 4.09.2021 r. – kierunek  Nowy Dębiec – ok.60 km
 • Rajd Rowerowy  – 11.09.2021 r.- kierunek  Rogalin – ok.55 km