Zorganizuj imprezę plenerową w Śremskim Sporcie

OFERTA IMPREZY PLENEROWEJ
Jeśli interesuje Państwa organizacja spotkania ze znajomymi, współpracownikami lub gronem najbliższych osób przy ognisku, muzyce i wspaniałej atmosferze, a nie posiadaja Państwo do tego dogodnych warunków i wyposażenia, to służymy pomocą. Śremski Sport przygotował ofertę zorganizowania imprezy na świeżym powietrzu i specjalnie przygotowanym do tego placu.
Plac jest oddalony od miejsc zamieszkania, więc można bez problemu bawić się na całego bez większych ograniczeń. Imprezy dla dorosłych organizowane są z reguły w godzinach wieczornych, natomiast korzystać z placu można również w godzinach przedpołudniowych w formie spotkań klasowych czy zorganizowanych zajęć sportowych.

PLAC
Do dyspozycji w standardowej ofercie oddajemy dwa duże namioty wraz z ławkami i stolikami, leżaki, prąd, oświetlenie, przenośne palenisko, widełki do trzymania kiełbasek nad ogniskiem, grill oraz drewno. Toalety dostępne są dla klientów w budynku obiektu sportowego.

Za dodatkową opłatą możemy również zapewnić Państwu obsługę imprezy, nagłośnienie, catering, wystrój namiotu czy też możliwość korzystania z toru przeszkód pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów.
Organizując u nas imprezę, gwarantujemy zabawę w niecodziennym klimacie i wesołej atmosferze!

Szczegóły oferty znajda Państwo pod linkiem:
IMPREZY INTEGRACYJNE 
SPOTKANIA KLASOWE – *Od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 15:00 cała klasa wchodzi w specjalnej cenie promocyjnej 100zł/2h. W gratisie udostępniamy obsługę wykwalifikowanych instruktorów!

*Oferty zawierają wszystkie nasze usługi, natomiast na tą chwilę część z nich jest wyłączona z uwagi na obostrzenia COVID 19, jak na przykład bowling – aby uzyskać szczegółowe informacje zadzwoń do obsługi obiektu sportowego 61 22 28 680 lub 887 888 214!