Pierwszy trening plenerowy za nami!

Wczoraj odbył się pierwszy bezpłatny trening w plenerze. W środowe popołudnie o godzinie 18:00 na placu za obiektem sportowym gościliśmy prawie dwudziestu uczestników. Początkowo zajęcia miały odbyć się na boisku sportowym przy ZST im. Hipolita Cegielskiego, ale z uwagi na intensywne słońce przeniesiono je w otoczenie drzew, za obiekt sportowy w pobliżu lodowiska. Na kolejne zajęcia zapraszamy już w najbliższą niedzielę tj.16.05.2021 o godzinie 10:00!

Śremski Sport w tym roku przygotował dla Was “dwa treningi” prowadzone przez naszą instruktorkę Martę Skrzypczak.
Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu –  w każdą środę o godzinie 18:00, oraz w niedzielę o godzinie 10:00 na placu za obiektem sportowym (zbórka przy wejściu do obiektu sportowego przy ul Staszica 1a – basen) lub na boisku sportowym przy ZST im. Hipolita Cegielskiego w Śremie.

Trening będzie bezpłatny! – ZAPISZ SIĘ TUTAJ!

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu facebook – już wkrótce wznawiać będziemy grupowe zajęcia fitness w obiekcie sportowym, gdzie informować będziemy o szczegółach.

* w przypadku złych warunków atmosferycznych (deszcz) lub w wyjątkowych sytuacjach wysokich temperatur zajęcia będą odwoływane.