Informacja na temat usług wyłączonych z użytku w Śremskim Sporcie

Cały czas czekamy na rozporządzenie dotyczące wczorajszych wytycznych podanych na konferencji Premiera, natomiast wszystko wskazuje na to, że od jutra wszystkie siłownie i baseny w kraju muszą zostać zamknięte, w tym i nasze. Jest nam niezmiernie przykro z tego powodu, a decyzja która zapadła w naszej ocenie jest niewłaściwa.

Od jutra tj. 17.10.2020 do odwołania wstrzymujemy możliwość skorzystania z: basenów i siłowni (klienci indywidualni), saun oraz zajęć aqua aerobik.

Ponadto, cały czas pozostają dostępne: nauka pływania CHLOREK, baseny i siłownia dla uczniów i studentów w ramach zajęć na uczelni lub w szkole, squash, bowling, hala sportowa, strefa cardio oraz zajęcia sportowe (które będą się odbywać w przyszłym tygodniu zgodnie z grafikiem dostępnym w kalendarzu zajęć).

Jednocześnie podkreślamy, że ostatnie informacje podawane w „Rządowej strategii walki z pandemią” są nieprecyzyjne i wszystko może zmienić się lada chwila. Bądźcie cierpliwi i obserwujcie nasze media społecznościowe oraz stronę www gdzie na bieżąco będziemy informować Was o sytuacji.

Niemniej jednak dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie!
Pozdrawiamy i życzymy zdrowia!

 

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 21:11