Dzień Relaksu w Śremskim Sporcie!

Już w pierwszy piątek października tj. 2.10.2020 w Śremskim Sporcie odbędzie się „Dzień Relaksu”. W tym dniu będa mogli Państwo w ramach jednego biletu skorzystać z zajęć relaksacyjnych: yoga, zdrowy kręgosłup, stretching & relax oraz z wejścia do strefey saun – a wszystko to za jednyne 20 zł! Do akcji przyłączyła się równiez Pizzeria & Restauracja Mesa ze specjalnie przygotowaną promocją, oraz gabinet kosmetyczny Yasumi.

  • W dniu relaksu w Śremskim Sporcie PIZZERIA & RESTAURACJA MESA przez cały dzień oferować będzie świeżo wyciskane soki z pomarańcz i grapefruitów za „piątaka”!
    „wszystkie nasze sałatki kupicie z rabatem -20% a przy zamówieniach powyżej 100 zł otrzymacie bon na bezpłatną pizzę do wykorzystania u nas w ciągu 30 dni!” – zachęca Was Pan Łukasz, który dowodzi Mesą.
  • Yasumi specjalnie na tę okazję przygotuje ofertę zabiegów, które zostaną objęte rabatem nawet do -50% z możliwością zapisu tylko i wyłącznie na miejscu podczas „DNIA RELAKSU”, oraz specjalną ofertę sprzedaży bonów podarunkowych – plus kilka niespodzianek ale o tym poinformujemy już wkrótce na naszym profilu facebook.

Dzień relaksu tylko i wyłącznie dla osób które wykupią bilet wstępu (na zajęcia nie obowiązauja karnety Śremskiego Sportu) Koszt uczestnictwa w zajęciach to 20 zł. Osoby z kartą sportową zobowiązane są do odbicia karty przed każdymi zajęciami, natomiast wejście na basen zgodnie z regulaminem posiadanych kart sportowych. Na wydarzenie obowiązuje rezerwacja miejsc w kalendarzu zajęć – TUTAJ. Więcej informacji na bok@sremskisport.pl lub pod numerem telefonu – 61 22 28 680.
Bilety będzie można nabyć w kasie obiektu sportowego już od poniedziałku 21.09.2020 – ilość miejsc ograniczona 🙂