Szkoła tańca – Skarbnica Talentów od września w Śremskim Sporcie

Już od września w Śremskim Sporcie swoją działaność rozpoczyna Szkoła Tańca – Skarbnica Talentów. W każdy poniedziałek na salach fitness w obiekcie sportowym przy ulicy Stszaica 1a, dzieci będą mogły szkolić się pod okiem instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Poniżej kilka ważnych informacji – zapraszamy do zapoznania sie z tekstem oraz galerią.

Skarbnica Talentów to szkoła tańca z wieloletnią tradycją. Jej pomysłodawczynią i założycielką jest Agnieszka Skarbecka absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu, Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu oraz stypendystka i uczennica Institut International de Dance Janine Stanlowa w Paryżu, wieloletni pedagog tańca, choreograf, głosami czytelników zwyciężczyni plebiscytu Głosu Wielkopolskiego „Anioł Talentu 2020” i przede wszystkim promotorka wielu młodych talentów.

„Udział w naszych zajęciach kształtuje wrażliwość na estetykę, świadomość ciała oraz nawyk prawidłowej postawy, dzieci mają możliwość rozwijania swojego poczucia rytmu, koordynacji ruchowej, muzykalności i kreatywności.
W trakcie zajęć uczą się dostosowanych do ich możliwości choreografii. Poznają podstawowe elementy baletu oraz uczestniczą w zabawach muzyczno – tanecznych, jak również mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć przed szerszą publicznością na różnego rodzaju pokazach, między innymi podczas Sejmików Średzkich, na Zaniemyskich Bitwach Morskich, Kórnickich spotkań z Białą Damą, Dniach Powiatu czy Mikołajkach.
Grupa konkursowa uczestniczy w ogólnopolskich konkursach tanecznych.
Ponieważ cała terminologia tańca klasycznego jest w języku francuskim, dzieci mają okazję nauczyć się podstawowych zwrotów w tym właśnie języku.
Przynależność do grupy zależy nie tylko od wieku ale i od umiejętności, do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie.”  – zachęca Pani Agnieszka Skarbecka

W imieniu „Skarbnicy Talentów” serdecznie zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 504 464 515 gdzie Pani Asia chętnie odpowie na wszystkie pytania, prosimy pamiętać że ilość miejsc w grupach jest ograniczona.