Informacje ze Śremskiego Sportu – mały basen i sauny czynne od 1 lipca!

Już od 1 lipca możemy udostępnić dodatkowe usługi do Państwa dyspozycji!

Mały basen i sauny

Informujemy, że od 01.07.2020 ruszy mały basen oraz strefa saun. Usługi te dostępne będą zgodnie z cennikiem wejść rodzinnych na basen (sprawdź cennik). W przypadku wejścia 1 lub 2 osób – cena wejścia jest równa biletowi Rodzinnemu 2+1. Wejścia tylko i wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji na ustaloną godzinę w panelu klienta systemu e-fitness lub telefonicznie (rezerwacji dokonywać będzie można od wtorku 30.06.2020). Pierwsze wejście nastąpi o godzinie 09.00, natomiast ostatnie o 19:00 – czas pobytu podczas jednego wejścia to 90 min.

Szczegółowy regulamin TUTAJ.

Siłownia, zajęcia fitness, sporty walki

Dostęp do siłowni, strefy cardio, zajęć fitness i sportów walki zapewni Państwu kompletny karnet Open, który do końca sierpnia zakupia Państwo za jedyne 89 zł (wejścia jednorazowe w cenie 15 zł). Przypominamy, że na siłownię oraz cardio nadal obowiązują zasady rezerwacji takie same, jak w przypadku zajęć fitness i sportów walki, czyli w panelu klienta systemu e-fitness. Godziny rezerwacji dostępne są w grafiku zajęć.
Aktualny limit osób na siłowni wynosi 17, natomiast w strefie Cardio 3. Limit „miejsc rezerwowych” na zajęcia fitness zwiększyliśmy do 6.

Squash i bowling

Od 1 lipca uruchomiony zostanie drugi kort do squasha! Przypominamy też o możliwości wynajęcia bowlingu. Godziny rezerwacji dostępne są w kasie obiektu lub pod nr telefonu 61 222 86 80.

Z powodu remontu elewacji obiektu sportowego wejście do obiektu odbywać się będzie od strony lodowiska (poniżej znajdują się infografiki). Dodatkowo zmianie ulegają godziny otwarcia obiektu: w tygodniu 5:00 – 22:00; weekendy 9:00 – 21:00. Strefa Cardio czynna jedynie od 9:00 do 21:00.

FAQ - pozostałe pytania

Poniżej przedstawiamy procedury jakie wprowadziliśmy aby należycie o nie zadbać:

  • gruntowne czyszczenie i dezynfekcja sprzętu i powierzchni w obiekcie sportowym,
  • czyszczenie systemu wentylacji oraz systemu klimatyzacji,
  • wyznaczenie godzin technicznych, na gruntowne czyszczenie sprzetu.
  • płyny do dezynfekcji rąk oraz spryskiwacze do dezynfekcji sprzętu,
  • obsługowa kasowa odbywać się będzie zza plexi,
  • pracownicy obiektu będą zaopatrzeni w maseczki ochronne oraz przyłbice,
  • w obiekcie w widocznych miejscach znajdować się będą tablice informacyjne z regulaminem korzystania,
  • zapewniamy Was o podjęciu specjalnych procedur i przeszkoleniu pracowników by Wam pomogli się dostosować do nowej rzeczywistości,
  • pomiędzy zajęciami przewidziane są 15-30 minutowe przerwy podczas których nastąpi wymian grup zajęciowych oraz dezynfekcja,
  • w obiekcie sportowym obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych (nie dotyczy to zajęć sportowych).

Grafik jest dostępny w panelu klienta i aktualizowany jest na początku każdego tygodnia.

Tak, wszystkie karty sportowe są honorowane od 06.06.2020, czyli BENEFIT, FIT PROFIT, OK SYSTEM.
BENEFIT zaleca, aby pobrali Państwo aplikacje z sklepu Google Play lub App Store na smartfony. Pozwala ona na kontrolowanie aktywności karty i w razie problemów można łatwo zgłosić problem na infolinię.
Infolinia FIT PROFIT – 22 371 50 72
Infolinia OK SYSTEM – 22 290 80 70

Uczestnicy zajęć sportowych muszą posiadać obuwie na zmianę, ręcznik oraz własne maty do ćwiczeń.

Informujemy, że mały basen oraz sauny zostną uruchomione z dniem 1 lipca 2020. Duży basen oraz brodzik zostaje zamknięty do odwołania co najmniej do końca sierpnia 2020.

Poza karnetem będzie możliwość zakupu wejścia jednorazowego zgodnie z cennikiem udostępnionym na stronie, natomiast pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach będą posiadać klienci z aktywnym karnetem.

Zgodnie z rekomendacją Ministra Zdrowia i Państwowego Zakładu Higieny nie zaleca się osobom starszym będącym w grupie wysokiego ryzyka ćwiczeń i aktywności w grupie osób. Jeżeli już istnieje natomiast taka konieczność, to zalecamy uczestniczenie w zajęciach rannych/mniej obłozonych.

Szatnie oraz natryski są udostępnione do Państwa dyspozycji. Toalety będą dostępne w mniejszej liczbie. Zalecamy w miarę możliwości stosowanie jedynie obuwia zamiennego, aby nie nadużywać dostępności szatni.

rozliczenie karnetów

UWAGA!
Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami poniżej w załączniku przedstawiamy Państwu regulamin rozliczenia niewykorzystanych karnetów. Niewykorzystane karnety na zajęcia fitness, sporty walki, siłownię rozliczyc można tylko i wyłącznie do końca czerwca 2020! Śremski Sport proponuje wszystkim klientom, którzy posiadali ważne karnety procentowy upust – rozliczenie odbywać się będzie przez pobranie vouchera z % upustem adekwatnym do ilości niewykorzystanych dni (zgodnie z podziałem %).

Regulamin rozliczenia karnetów

Życzymy wszystkim zdrowia, zachowania zdrowego rozsądku i liczymy, że skorzystają Państwo z naszych usług!