Informacje ze Śremskiego Sportu – mały basen i sauny czynne od 1 lipca!

Już od 1 lipca możemy udostępnić dodatkowe usługi do Państwa dyspozycji!

Mały basen i sauny

Informujemy, że od 01.07.2020 ruszy mały basen oraz strefa saun. Usługi te dostępne będą zgodnie z cennikiem wejść rodzinnych na basen (sprawdź cennik). W przypadku wejścia 1 lub 2 osób – cena wejścia jest równa biletowi Rodzinnemu 2+1. Wejścia tylko i wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji na ustaloną godzinę w panelu klienta systemu e-fitness lub telefonicznie (rezerwacji dokonywać będzie można od wtorku 30.06.2020). Pierwsze wejście nastąpi o godzinie 09.00, natomiast ostatnie o 19:00 – czas pobytu podczas jednego wejścia to 90 min.

Szczegółowy regulamin TUTAJ.

Siłownia, zajęcia fitness, sporty walki

Dostęp do siłowni, strefy cardio, zajęć fitness i sportów walki zapewni Państwu kompletny karnet Open, który do końca sierpnia zakupia Państwo za jedyne 89 zł (wejścia jednorazowe w cenie 15 zł). Przypominamy, że na siłownię oraz cardio nadal obowiązują zasady rezerwacji takie same, jak w przypadku zajęć fitness i sportów walki, czyli w panelu klienta systemu e-fitness. Godziny rezerwacji dostępne są w grafiku zajęć.
Aktualny limit osób na siłowni wynosi 17, natomiast w strefie Cardio 3. Limit „miejsc rezerwowych” na zajęcia fitness zwiększyliśmy do 6.

Squash i bowling

Od 1 lipca uruchomiony zostanie drugi kort do squasha! Przypominamy też o możliwości wynajęcia bowlingu. Godziny rezerwacji dostępne są w kasie obiektu lub pod nr telefonu 61 222 86 80.

Z powodu remontu elewacji obiektu sportowego wejście do obiektu odbywać się będzie od strony lodowiska (poniżej znajdują się infografiki). Dodatkowo zmianie ulegają godziny otwarcia obiektu: w tygodniu 5:00 – 22:00; weekendy 9:00 – 21:00. Strefa Cardio czynna jedynie od 9:00 do 21:00.

FAQ - pozostałe pytania

Jakie wprowadziliśmy procedury, aby zadbać o Wasze bezpieczeństwo?

Poniżej przedstawiamy procedury jakie wprowadziliśmy aby należycie o nie zadbać:

  • gruntowne czyszczenie i dezynfekcja sprzętu i powierzchni w obiekcie sportowym,
  • czyszczenie systemu wentylacji oraz systemu klimatyzacji,
  • wyznaczenie godzin technicznych, na gruntowne czyszczenie sprzetu.
  • płyny do dezynfekcji rąk oraz spryskiwacze do dezynfekcji sprzętu,
  • obsługowa kasowa odbywać się będzie zza plexi,
  • pracownicy obiektu będą zaopatrzeni w maseczki ochronne oraz przyłbice,
  • w obiekcie w widocznych miejscach znajdować się będą tablice informacyjne z regulaminem korzystania,
  • zapewniamy Was o podjęciu specjalnych procedur i przeszkoleniu pracowników by Wam pomogli się dostosować do nowej rzeczywistości,
  • pomiędzy zajęciami przewidziane są 15-30 minutowe przerwy podczas których nastąpi wymian grup zajęciowych oraz dezynfekcja,
  • w obiekcie sportowym obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych (nie dotyczy to zajęć sportowych).
Kiedy uzupełnicie grafik zajęć fitness o odoatkowe/zawieszone treningi

Grafik jest dostępny w panelu klienta i aktualizowany jest na początku każdego tygodnia.

Czy można używać kart sportowych?

Tak, wszystkie karty sportowe są honorowane od 06.06.2020, czyli BENEFIT, FIT PROFIT, OK SYSTEM.
BENEFIT zaleca, aby pobrali Państwo aplikacje z sklepu Google Play lub App Store na smartfony. Pozwala ona na kontrolowanie aktywności karty i w razie problemów można łatwo zgłosić problem na infolinię.
Infolinia FIT PROFIT – 22 371 50 72
Infolinia OK SYSTEM – 22 290 80 70

Czy musimy posiadać swój prywatny sprzęt?

Uczestnicy zajęć sportowych muszą posiadać obuwie na zmianę, ręcznik oraz własne maty do ćwiczeń.

Kiedy zostanie otwarty basen oraz sauny?

Informujemy, że mały basen oraz sauny zostną uruchomione z dniem 1 lipca 2020. Duży basen oraz brodzik zostaje zamknięty do odwołania co najmniej do końca sierpnia 2020.

Czy będą dostępne wejścia jednorazowe?

Poza karnetem będzie możliwość zakupu wejścia jednorazowego zgodnie z cennikiem udostępnionym na stronie, natomiast pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach będą posiadać klienci z aktywnym karnetem.

Czy seniorzy/osoby powyżej 60 roku życia mogą korzystać z usług obiektu sportowego?

Zgodnie z rekomendacją Ministra Zdrowia i Państwowego Zakładu Higieny nie zaleca się osobom starszym będącym w grupie wysokiego ryzyka ćwiczeń i aktywności w grupie osób. Jeżeli już istnieje natomiast taka konieczność, to zalecamy uczestniczenie w zajęciach rannych/mniej obłozonych.

Czy zostaną otwarte szatnie i prysznice?

Szatnie oraz natryski są udostępnione do Państwa dyspozycji. Toalety będą dostępne w mniejszej liczbie. Zalecamy w miarę możliwości stosowanie jedynie obuwia zamiennego, aby nie nadużywać dostępności szatni.

rozliczenie karnetów

UWAGA!
Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami poniżej w załączniku przedstawiamy Państwu regulamin rozliczenia niewykorzystanych karnetów. Niewykorzystane karnety na zajęcia fitness, sporty walki, siłownię rozliczyc można tylko i wyłącznie do końca czerwca 2020! Śremski Sport proponuje wszystkim klientom, którzy posiadali ważne karnety procentowy upust – rozliczenie odbywać się będzie przez pobranie vouchera z % upustem adekwatnym do ilości niewykorzystanych dni (zgodnie z podziałem %).

Regulamin rozliczenia karnetów

Życzymy wszystkim zdrowia, zachowania zdrowego rozsądku i liczymy, że skorzystają Państwo z naszych usług!

Skip to content