Nocna siatkówka plażowa – Puchar Burmistrza Śremu zdobyli UKS Kusy Dolsk

W sobotę odbył się Nocny Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Śremu. Turniej rozegrano na Plaży Miejskiej w Śremie – Jezioro Grzymysławskie w nocnych warunkach przy sztucznym oświetleniu. Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 19.00. Do rywalizacji o Puchar Burmistrza Śremu zgłosiło się 10 dwuosobowych zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy.

GRUPA I

• Kościan Team
  • Pałuki
  • FC Katol
  • Złodzieje Oklasków
  • Dante Team

W grupie pierwszej najlepszą ekipą okazał się Dante Team, który wyprzedził Pałuki i FC Katol, którzy na tym etapie rozgrywek znaleźli się w pierwszej trójce. Czwarte miejsce przypadło Złodziejom Oklasków, piąte Kościan Team.

GRUPA II

• JSZS Chodzież
  • UKS Kusy Dolsk
  • Ona i On
  • Libero
  • SD Volley

W grupie drugiej liderami, którzy zajęli pierwsze miejsce okazali się zawodnicy teamu UKS Kusy Dolsk. Kolejne miejsca zajęli SD Volley, Libero, JSZS Chodzież i Ona i On.

W fazie finałowej, w meczu o pierwsze miejsce UKS Kusy Dolsk pokonali Dante Team 15:6, natomiast w meczu o trzecie miejsce SD Volley okazał się lepszy od Pałuk pokonując ich 15:12.