YOGA INTRO II – czyli zajęcia wprowadzające 22 sierpnia

Już 22 sierpnia o godzinie 11.00 zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne zajęcia wprowadzające do YOGI, które poprowadzi dla Was instruktorka Anna Lulkiewicz.

„Czym jest joga? – Joga to starożytna wiedza i tradycja sięgająca ponad 5000 lat wstecz. Określenie „joga” wywodzi się z sanskryckiego „yuj” oznaczającego jedność, połączenie lub integrację. Joga, poprzez rozmaite techniki oddechowe – pranajamy, pozycje ciała – asany i medytacje, prowadzi do harmonii ciała, umysłu i oddechu.”

Zajęcia będą podzielone na dawa bloki. Koszt uczestnictwa w zajęciach – 20 zł. Osoby z kartą sportową zobowiązane są do odbicia karty przed każdym blokiem zajęć.
Na warsztaty obowiązuje rezerwacja miejsc w kalendarzu zajęć – TUTAJ. Więcej informacji na bok@sremskisport.pl lub pod numerem telefonu – 61 22 28 683

Zajęcia na stałe do grafiku wprowadzone zostaną we wrześniu.

„Witam serdecznie i zapraszam Cię do rozpoczęcia przygody z jogą 🙂

Na zajęciach dowiesz się czym jest joga, jak bezpiecznie zacząć praktykę ciała, umysłu i oddechu. Jeśli wahasz się i masz dużo wątpliwości, to powiem Tobie, że wystarczy zrobić ten jeden (pierwszy) krok. Jogę może praktykować każdy niezależnie od wieku. Asany to ćwiczenia, w których ciało przyjmuje określone pozycje. Praktyka asan przywraca równowagę ciału na poziomie fizycznym i fizjologicznym. Świadoma praca w asanach powoduje uelastycznienie oraz wzmocnienie mięśni i ścięgien, odblokowanie i przywrócenie pełnej ruchomości stawom, usprawnia funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Zapraszam, zadbaj o siebie – Wystarczy tylko podjąć odpowiednią decyzję 😉
Ania”

Poniżej kilka zdjęc z poprzedniego spotkania. Zapraszamy!