Już jutro Yoga w Śremskim Sporcie!

Już jutro o godzinie 11.00 odbędą się pierwsze zajęcia wprowadzające do YOGI, które poprowadzi dla Was instruktorka Anna Lulkiewicz. Niestety na jutrzejsze zajęcia, wszystkie miejsca są już zarezerwowane. Natomiast kolejna okazja do wypróbowania tej formy zajęć czeka Was już w sierpniu!

“Czym jest joga? – Joga to starożytna wiedza i tradycja sięgająca ponad 5000 lat wstecz. Określenie „joga” wywodzi się z sanskryckiego „yuj” oznaczającego jedność, połączenie lub integrację. Joga, poprzez rozmaite techniki oddechowe – pranajamy, pozycje ciała – asany i medytacje, prowadzi do harmonii ciała, umysłu i oddechu.”

Kolejne spotkanie w formie warsztatów planowane jest 22 sierpnia, również o godzinie 11:00. Zajęcia na stałe do grafiku wprowadzone zostaną we wrześniu i odbywać sie będą dwa razy w tygodniu!
Poniżej kilka słów od naszej instruktorki Ani Lulkiewicz!

Witam serdecznie i zapraszam Cię do rozpoczęcia przygody z jogą 🙂
Na zajęciach dowiesz się czym jest joga, jak bezpiecznie zacząć praktykę ciała, umysłu i oddechu. Jeśli wahasz się i masz dużo wątpliwości, to powiem Tobie, że wystarczy zrobić ten jeden (pierwszy) krok. Jogę może praktykować każdy niezależnie od wieku. Asany to ćwiczenia, w których ciało przyjmuje określone pozycje. Praktyka asan przywraca równowagę ciału na poziomie fizycznym i fizjologicznym. Świadoma praca w asanach powoduje uelastycznienie oraz wzmocnienie mięśni i ścięgien, odblokowanie i przywrócenie pełnej ruchomości stawom, usprawnia funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Zapraszam, zadbaj o siebie – Wystarczy tylko podjąć odpowiednią decyzję 😉
Ania

Sierpniowe wprowadzenie do Yogi również podzielone zostanie na dawa bloki. Koszt uczestnictwa w zajęciach – 20 zł. Osoby z kartą sportową zobowiązane są do odbicia karty przed każdym blokiem zajęć.
Na warsztaty obowiązuje rezerwacja miejsc w kalendarzu zajęć, która dostępna będzie od poniedziałku 20.07.2020. Więcej informacji na bok@sremskisport.pl lub pod numerem telefonu – 887 888 214.