Regulamin rozliczenia niewykorzystanych karnetów oraz grafik zajęc sportowych

rozliczenie karnetów

Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami poniżej w załączniku przedstawiamy Państwu regulamin rozliczenia niewykorzystanych karnetów. Śremski Sport proponuje wszystkim klientom, którzy posiadali ważne karnety procentowy upust – rozliczenie odbywać się będzie przez pobranie vouchera z % upustem adekwatnym do ilości niewykorzystanych dni (zgodnie z podziałem %).

Regulamin rozliczenia karnetów

oferta zajęć sportowych

Przypominamy, że w najbliższy poniedziałek wystartują zajęcia w strefie walki, treningi personalne oraz hala sportowa z zajęciami sportowymi, których grafik znajdą Państwo poniżej:

grafik zajęć

OFERTA 'ZAJĘĆ SPORTOWYCH’

Oferta zajęć ograniczy się do treningów na hali sportowej, zajęć plenerowych na terenie obiektu sportowego oraz treningów on-line. Cena karnetu wynosić będzie:

  • zajęcia sportowe (ABT, PŁASKI BRZUCH, STRETCHING) – cena w promocji 89 zł/10 wejść/zajęcia plenerowe oraz on-line – W ramach karnetu ograniczamy możliwość korzystania z zajęć do 10 razy w ciągu miesiąca. Nie wykluczamy zmiany tej opcji w ciągu trwania aktywności karnetu w związku z możliwością przyjęcia większej ilości klientów na w/w zajęcia. Aby nie blokować miejsc na zajęcia dla innych, zdecydowaliśmy się o tymczasowym zmniejszeniu „miejsc rezerwowych” do 2 na poszczególne zajęcia.
  • strefa walki – cena w promocji 89 zł/ open na zajęcia sportów walki
  • wejście jednorazowe – 15 zł

Ponadto przypominamy, że z powodu remontu elewacji obiektu sportowego wejście do obiektu odbywać się będzie tyłem (poniżej znajdują się infografiki).

wytyczne dotyczące bezpieczeństwa

Otwarcie będzie przebiegać zgodnie z wytycznymi Ministra Sportu dotyczącymi III etapu odmrażania gospodarki. Właściwe wytyczne przygotowane przez kierownika obiektu sportowego, zgodne z zaleceniami Ministerstwa Sportu i Państwowego Zakładu Higieny znajdą Państwo poniżej:

wytyczne dot. bezpieczeństwa