Ponownie otwarcie obiektu sportowego – informacje!

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek otwieramy dla Państwa Obiekt Sportowy przy ulicy Staszica 1a!

25 maja wystartuje hala sportowa z zajęciami sportowymi, a także zajęcia w strefie walki oraz treningi personalne. Otwarcie będzie przebiegać zgodnie z wytycznymi Ministra Sportu dotyczącymi III etapu odmrażania gospodarki. Na bieżąco obserwujemy i konsultujemy wszystkie wytyczne ze specjalistami oraz dostosowujemy się do zaleceń Ministerstwa Sportu i zasad sanitarnych.

 

Oferta 'zajęć sportowych' po otwarciu

Oferta zajęć ograniczy się do treningów na hali sportowej, zajęć outdoorowych oraz treningów on-line. Cena karnetu na zajęcia sportowe wynosić będzie w promocji 89 zł. W ramach karnetu ograniczamy możliwość korzystania z zajęć – do 10 razy w ciągu miesiąca. Nie wykluczamy zmiany tej opcji w ciągu trwania aktywności karnetu w związku z możliwością przyjęcia większej ilości klientów na w/w zajęcia. Aby nie blokować miejsc na zajęcia dla innych, zdecydowaliśmy się o tymczasowym zmniejszeniu „miejsc rezerwowych” do 2 na poszczególne zajęcia.

Ponadto, informujemy, że z powodu remontu elewacji obiektu sportowego wejście do obiektu odbywać się będzie tyłem (poniżej znajdują się infografiki). W dniu jutrzejszym (piątek 22.05.2020) opublikujemy regulamin rozliczenia i promocji na niewykorzystane karnety zakupione przed 14.03.2020.

Dziękujemy za Wasze zaufanie okazane w ankiecie, która udostępniliśmy w poniedziałek. Dzięki niej byliśmy w stanie zebrać Wasze pytania i postarać się na nie odpowiedzieć.

 

FAQ - pozostałe pytania

Ze względu na to, iż prawie 70% ankietowanych osób wyraziło zaniepokojenie o swoje bezpieczeństwo, poniżej przedstawiamy procedury jakie wprowadziliśmy aby należycie o nie zadbać:

  • gruntowne czyszczenie i dezynfekcja sprzętu i powierzchni w obiekcie sportowym,
  • czyszczenie systemu wentylacji oraz systemu klimatyzacji,
  • wyznaczenie dróg komunikacji,
  • płyny do dezynfekcji rąk oraz spryskiwacze do dezynfekcji sprzętu,
  • obsługowa kasowa odbywać się będzie zza plexi,
  • pracownicy obiektu będą zaopatrzeni w maseczki ochronne oraz przyłbice,
  • w obiekcie w widocznych miejscach znajdować się będą tablice informacyjne z regulaminem korzystania,
  • zapewniamy Was o podjęciu specjalnych procedur i przeszkoleniu pracowników by Wam pomogli się dostosować do nowej rzeczywistości,
  • pomiędzy zajęciami przewidziane są 15 minutowe przerwy podczas których nastąpi wymian grup zajęciowych oraz dezynfekcja,
  • w obiekcie sportowym obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych ( nie dotyczy to zajęć sportowych).

Informujemy, że zastosowane przez nas regulaminy dotyczące warunków bezpieczeństwa oraz wytyczne dotyczące ich przestrzegania udostępnimy na stronie www. w piątek 22 maja.

Grafik zostanie udostępniony w piątek do godziny 15:00 tak abyście mogli zapoznać się z naszą „przejściową” ofertą na czas wznowienia działalności.
Nie będzie można korzystać z kart sportowych typu benefit, fit profit czy OK System w pierwszym tygodniu od otwarcia. Informacja o „uruchomieniu” kart sportowych zostanie podana na stronie www do końca maja 2020.
Uczestnicy zajęć sportowych muszą posiadać obuwie na zmianę, ręczniczek oraz własne maty do ćwiczeń.
Squash pozostaje nieczynny do odwołania. Poinformujemy Państwa na stronie www o otwarciu.
Zajęcia Sportów Walki w strefie walki rozpoczną się z początkiem tygodnia. W pierwszym okresie zaproponujemy dla Was 1 trening dziennie w grupach 12 osób + trener. Oferta będziemy zwiększać zgodnie z kolejnymi etapami odmrożenia sportu.
Siłownia oraz zajęcia fitness na salach do fitnessu wystartują w IV etapie odmrażania sportu. O kolejnych działaniach informować będziemy sukcesywnie po pojawieniu się właściwych wytycznych.
Informujemy, że pływalnia zostaje zamknięta do odwołania co najmniej do końca czerwca 2020.
Poza karnetem będzie możliwość zakupu wejścia jednorazowego zgodnie z cennikiem udostępnionym na stronie (aktualizacja 22.05.2020), natomiast pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach będą posiadać klienci z aktywnym karnetem.
Zgodnie z rekomendacją Ministra Zdrowia i Państwowego Zakładu Higieny nie zaleca się osobom starszym będącym w grupie wysokiego ryzyka ćwiczeń i aktywności w grupie osób.
W przyszłym tygodniu tj. od 25.05 obiekt sportowy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 do 22:00.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Państwu za udział w ankiecie, której głównym celem było poznanie Waszych preferencji odnośnie powrotu na zajęcia sportowe po otwarciu obiektu oraz sugestii abyście czuli się bezpiecznie w Śremskim Sporcie i jednocześnie prosimy o dostosowanie się do wytycznych.