2 Cross Śrem Grand Prix – bieg czwarty – informacje

W niedzielę 21.04.2024 odbędzie się czwarty a zarazem ostatni bieg z cyklu „2 Cross Śrem Grand Prix ”. Startujemy tak jak w poprzednich biegach o godz. 12:00.

A tutaj znajdziecie najważniejsze informacje: 

Biuro zawodów znajduje się przy mecie w okolicach Orlika w Psarskim i będzie czynne od godz. 9:30 do 11:00. Prosimy nie zapomnieć dowodu tożsamości lub innego dokumentu w celu identyfikacji przy  wydawaniu numerów startowych. Podczas odbioru numerów startowych podpiszecie także deklarację o udziale na własną odpowiedzialność, oraz  że nie ma przeciwskazań zdrowotnych waszego udziału w biegu, dlatego każdy z was musi przyjść osobiście do biura zawodów. Depozyt będzie znajdował się obok biura zawodów. Start znajduje się w odległości 700m od mety w okolicach przy wiacie nad zalewem. Rozgrzewka i oficjalne otwarcie odbędą się tam około godz. 11:45. Na mecie otrzymacie medal oraz będziecie mogli skorzystać z cateringu.  Po biegu ok. godz. 13:15 odbędą się dekoracje zwycięzców czwartego biegu, a następnie całego cyklu „2 Cross Śrem Grand Prix”. Bieg będzie zabezpieczony przez karetkę i ratowników medycznych. Życzymy wszystkim biegaczom udanego, bezkontuzyjnego biegu i przypominamy, że wystarczy wystartować w trzech z czterech biegów aby znaleźć się w końcowej klasyfikacji „2 Cross Śrem Grand Prix.

Wpisowe na czwarty bieg wynosi 40 zł. W dniu biegu opłata 50 zł w biurze zawodów do godz.11.00. Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma medal, a medale z czterech crossów utworzą całość. Wręczenie nagród za całe Grand Prix odbędzie się po zakończeniu czwartego biegu w dniu 21 kwietnia i obejmować będzie klasyfikacje open oraz klasyfikacje w poszczególnych kategoriach.                        Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Zapisy

Lista startowa – Bieg 4

Regulamin biegu.

Tutaj znajdziecie klasyfikacje Grand Prix mężczyzn po 3 biegach :

Grand Prix – mężczyźni open

Grand Prix – mężczyźni  M16

Grand Prix – mężczyźni  M30

Grand Prix – mężczyźni  M45

Grand Prix – mężczyźni  M60+

Klasyfikacja Grand Prix kobiet po 3 biegach :

Grand Prix – kobiety open

Grand Prix – kobiety K16

Grand Prix – kobiety K30

Grand Prix – kobiety K45

Grand Prix – kobiety K60+