„2 Cross Śrem Grand Prix” – biegnij z duchem

Śremski Sport wraz z Gminą Śrem oraz PGO S.A. Odlewnia Żeliwa, Odział w Śremie i Nadleśnictwem Konstantynowo zapraszają na drugą edycję cyklu „Cross Śrem Grand Prix”- biegnij z duchem.

Terminy naszych biegów:

29.10.2023

19.11.2023

25.02.2024

21.04.2024

Będą to biegi crossowe na dystansie ok. 5 km po leśnych ścieżkach znajdujących się obok Śremskiego Zalewu między Psarskiem a Szymanowem. Start będzie znajdował się przy wiacie nad zalewem u zbiegu ulic Malczewskiego i Brzozowej, a meta przy Orliku Psarskie.  Biuro zawodów będzie znajdować się przy mecie w okolicach Orlika w Psarskim i będzie czynne od godz. 9:30 do 11:00. Prosimy nie zapomnieć dowodu tożsamości lub innego dokumentu w celu identyfikacji przy  wydawaniu numerów startowych. Podczas odbioru numerów startowych podpiszecie także deklarację o udziale na własną odpowiedzialność, oraz  że nie ma przeciwskazań zdrowotnych waszego udziału w biegu, dlatego każdy z was musi przyjść osobiście do biura zawodów.

Start znajduje się w odległości 700m od mety w okolicach przy wiacie nad zalewem. Rozgrzewka i oficjalne otwarcie odbędą się tam około godz. 11:45. Startujemy o godz. 12:00

Zapraszamy biegaczy ze Śremu i okolic do wzięcia udziału w całym cyklu „ 2 Cross Śrem Grand Prix”- biegnij z duchem”.

Warunkiem sklasyfikowania w końcowej Gran Prix jest udział w co najmniej trzech z czterech biegów. Wpisowe na każdy bieg wynosi 40 zł, ale jak zapiszecie się od razu na wszystkie biegi tego cyklu to zapłacicie tylko 120 zł.  W dniu zawodów opłata w biurze wynosi  50 zł.  Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma medal oraz posiłek regeneracyjny Pierwsza trójka w klasyfikacji open otrzyma statuetki po każdym biegu.

  W tym cyklu przewidujemy:

  1. Klasyfikacje OPEN: kobiet i mężczyzn.
  2. Kategorie wiekowe: K/M16 (16 – 29 lat), K/M30 (30 – 44 lat), K/M45 (45-59 lat) K/M60 (60 i więcej).

Wręczenie nagród za całe Grand Prix odbędzie się po zakończeniu czwartego biegu i obejmować będzie klasyfikacje open oraz klasyfikacje w poszczególnych kategoriach. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Tutaj znajdziecie ZAPISYLISTA STRARTOWA oraz  REGULAMIN