„2 Cross Śrem Grand Prix” – biegnij z duchem

Śremski Sport wraz z Gminą Śrem oraz PGO S.A. Odlewnia Żeliwa, Odział w Śremie i Nadleśnictwem Konstantynowo zapraszają na drugą edycję cyklu „Cross Śrem Grand Prix”- biegnij z duchem.

Terminy naszych biegów:

29.10.2023

19.11.2023

25.02.2024

21.04.2024

Będą to biegi crossowe na dystansie ok. 5 km po leśnych ścieżkach znajdujących się obok Śremskiego Zalewu między Psarskiem a Szymanowem. Start będzie znajdował się przy wiacie nad zalewem u zbiegu ulic Malczewskiego i Brzozowej, a meta przy Orliku Psarskie. Będzie to taka sama trasa jak w poprzedniej edycji z licznymi podbiegami i zbiegami. Biuro zawodów będzie się znajdowało każdorazowo w okolicy mety biegu.

Zapraszamy biegaczy ze Śremu i okolic do wzięcia udziału w całym cyklu „ 2 Cross Śrem Grand Prix”- biegnij z duchem”.

Warunkiem sklasyfikowania w końcowej Gran Prix jest udział w co najmniej trzech z czterech biegów. Wpisowe na każdy bieg wynosi 40 zł, ale jak zapiszecie się od razu na wszystkie biegi tego cyklu to zapłacicie tylko 120 zł.  Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma medal oraz posiłek regeneracyjny Pierwsza trójka w klasyfikacji open otrzyma statuetki po każdym biegu.

  W tym cyklu przewidujemy:

  1. Klasyfikacje OPEN: kobiet i mężczyzn.
  2. Kategorie wiekowe: K/M16 (16 – 29 lat), K/M30 (30 – 44 lat), K/M45 (45-59 lat) K/M60 (60 i więcej).

Wręczenie nagród za całe Grand Prix odbędzie się po zakończeniu czwartego biegu i obejmować będzie klasyfikacje open oraz klasyfikacje w poszczególnych kategoriach. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Tutaj znajdziecie ZAPISYLISTĘ STRARTOWĄ  oraz  REGULAMIN