Inauguracja Green Bike Ligi za nami

19 goli padło na inaugurację kolejnego sezonu halowej Green Bike Ligi. Pierwszym liderem została broniąca tytułu ekipa Breeding Center.

Pierwsza kolejka rozpoczęła się od pojedynku Breeding Center z Ostrowem. Po pierwszej połowie utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale w drugiej mistrzowie wrzucili „piąty” bieg i wygrali 5:0.

W drugim meczu Instal Partner przegrywał do przerwy z Grzybek&Lipski Gropu 0:2, ale po zmianie stron nadrobił straty z nawiązką i pokonał rywali 4:2. Straty odrabiać musiała także ekipa Proxicom Gaming. Dwa gole Michała Majorczyka dały jednak zwycięstwo 2:1 nad Ucho Prezesa.

Trzy punkty na inaugurację zdobył także Raitech Zbrudzewo, który ograł Znak Big Futsal 4:1.

W tym sezonie wprowadziliśmy także nowość. Po każdej kolejce wybierać będziemy „piłkarza kolejki”. Tym razem miano to przypadło Jakubowi Wojciechowskiemu z Instal Partner.

Kolejne mecze zaplanowano na 13 listopada. Tego dnia rozegrane zostaną dwie kolejki.

Rozlosowaliśmy także ćwierćfinałowe par Pucharu Ligi, które przedstawiają się następująco: