Trzy zespoły z kompletem punktów

Za nami mecze 2 i 3 kolejki Green Bike Ligi. Komplet dziewięciu punktów zgromadziły trzy zespoły: Breeding Center, Totem i PUH Cynk.

Najpierw w hali Śremskiego Sportu o punkty walczyły zespoły z grupy B. Rywali gromiła ekipa PUH cynk, która zaaplikowała 10 goli Raitechowi i 8 ekipie Grzybek Ogrody. Dwa razy po 3:0 wygrał Totem, którego wyższość musiały uznać Kreacja i Proxicom. Duży krok w kierunku pierwszej czwórki, a więc grupy mistrzowskiej zrobił zespół Turtlesów. Pokonał bowiem 4:1 PHU Fiedler i 2:1 Kreację.

Wieczorem dokończono grupy A, które z wiadomych względów przerwano w poprzednią sobotę. Komplet punktów wywalczył mistrz poprzedniego sezonu. Piłkarze Breeding Center ograli 5:0 Ostrowo i 6:1 Znak Big Futsal. Składu nie zdołała skompletować Amarena i w efekcie trzy punkty walkowerem otrzymała Wanga. Na koniec rozegrano minutę i 18 sekund przerwanego meczu Wangi ze Znak Big Futsal. Piłkarze Wangi zdołali uratować punkt, bo choć przegrywali 2:3 to gol Tomasza Klaka zapewnił im remis.