Inauguracja nowego sezonu Green Bike Ligi za nami

Za nami pierwsze pojedynki nowego sezonu Green Bike Ligi. Na inaugurację padło sporo goli, ale niespodzianek nie było.

Sezon 2021/2022 wystartował w minioną niedzielę. Przystąpiło do niego 16 zespołów, które podzieliliśmy na dwie grupy, po 8 ekip w każdej. Najpierw rozegrana zostanie runda wstępna, która wyłoni po cztery najlepsze zespoły z grupy A i B, które utworzą grupę mistrzowską i powalczą o tytuł oraz czołowe lokaty. Nowością jest wprowadzenie – wzorem futsalu – dwóch sędziów, którymi są Paweł Pietrzak i Rafał Krajczyński.

Z ośmiu zaplanowanych spotkań do skutku doszło siedem, bowiem nie stawiła się ekipa Grzybek Ogrody, która oddała punkty walkowerem Kreacji. Liderem grupy A został Breeding Center, który łatwo rozprawił się z Amareną (6:2). Sześć goli strzeliła także Wanga, która pokonała 6:3 Ucho Prezesa. Od zwycięstwa sezon rozpoczęła także ekipa Znak Big Futsal, która wygrała 1:0 ze Śremskimi Fanatykami. Remis 2:2 padł w pojedynku Instalatora z Ostrowem.

W grupie B po zwycięstwie 6:0 nad Raitechem liderem jest Totem. Tuż za nim ekipa PUH Cynk, która nie dała szans PHU Fiedler wygrywając 7:3. Udany start zaliczył także Proxicom, który wygrał 4:0 z Turtlesami.

Następne kolejki rozegrane zostaną 13-14 listopada.

Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/