Wracamy z turniejami Squasha!

Po długiej przerwie w końcu wracamy!
Śremski Sport zaprasza do udziału w turnieju Śremski Sport Squash Mix 2021. Zachęcamy wszystkich chętnych wypróbowania swoich sił w rozgrywkach na poziomie amatorskim oraz średnio-zaawansowanym. W tym roku będzie to jednorazowy turniej – bez formuły GP, jak to zwykle bywało. Dla wszystkich uczestników zostały przewidziane upominki, a dla III najlepszych miejsc przygotowaliśmy specjalne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia można składać osobiście w kasie obiektu, mailowo na adres email robert.slowinski@sremskisport.pl lub bok@sremskisport.pl oraz telefonicznie pod numerem telefonu 61 222 86 83. Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres e-mail, numer telefon oraz wpisowe w wysokości 30 zł (płatność w dniu turnieju). Przed przystąpieniem prosimy zapoznać się z REGULAMINEM Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia turnieju włącznie!

ŚREMSKI SPORT SQUASH MIX
Jest to nowa formuła znanych turniejów z cyklu “GRAND PRIX“, które odbywały się na kortach do squasha w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Turniej ma na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie zarówno wieloletnich pasjonatów tego sportu, jak i ludzi szukających nowych wyzwań nie tylko ze Śremu, ale również z jego okolic. Przystępna forma turnieju sprawia, że każdy może sprawdzić się w rywalizacji na wyrównanym poziomie.

Turniej zaplanowany został na 7 listopada (niedziela), godz. 15:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spróbowania swoich sił w rozgrywkach!