„Stary” sezon zbliża się ku końcowi


Za nami przedostatni weekend „starego” sezonu Green Bike Ligi. Swoje zmagania zakończyli już pierwszoligowcy, a za tydzień zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w Ekstralidze.

W sobotę grała Ekstraliga. Mimo remisu ze Znak Big Futsal (2:2) o włos od mistrzostwa jest Breeding Center, który wcześniej wygrał 2:1 z Kreacją. Wszystko to za sprawą porażki Totemu, który nie sprostał PUH Cynk. Przegrał 3:6 i praktycznie zaprzepaścił szanse na tytuł. PUH Cynk ograł także 3:1 Jarograf i jest na dobrej drodze do wicemistrzostwa, bo wyprzedził Totem w tabeli. Wszystko wyjaśni się już w najbliższą sobotę.

Z kolei w niedzielę zakończyły się rozgrywki I ligi. Mistrzostwo dwoma zwycięstwami przypieczętował Proxicom. Drugie miejsce zajęłam Amarena, która rozgromiła 9:1 PHU Fiedler, a w meczu, którego stawką była trzecia pozycja i tym samym prawo gry w barażach Śremscy Fanatycy nie pozostawili cienia złudzeń ekipie Grzybek Ogrody. Wygrali 9:1 i o Ekstraligę zagrają w barażach. Pozostałe zespoły w oczekiwaniu na nowy sezon grały o przysłowiową „pietruszkę”.

UWAGA: Zgłoszenia drużyn do nowego sezonu 2021/2022 do 12 października 2021.

Zgłoszenie zespołu