Sztafeta 20 Października

W dniu 3 października odbyła się w Śremie 9 edycja Sztafety 20 Października. Jest to impreza charytatywna organizowana przez Stowarzyszenie Runner’s Power przy współpracy Śremskiego Sportu, finansowana przez gminę Śrem.
Co roku uczestnicy sztafety biegają dla potrzebujących dzieci, w tym roku jest to Amelia Ratajczak. Całe wpisowe drużyn za udział organizatorzy przeznaczają na pomoc Amelii. Śremski Sport ja co roku przeprowadził rozgrzewkę dla wszystkich uczestników, wystawił swój biegowy zespół oraz wsparł organizacyjnie stowarzyszenie Runner’s Power.

Była to bardzo udana sztafeta, zapisało się 101 ekip, z czego wystartowało 99. Organizatorzy przygotowali bardzo piękną i urozmaicona trasę w Miejskim Parku im. Powstańców Wielkopolskich a po zakończeniu biegu każdy uczestnik mógł skorzystać z bogatego sztafetowego menu – czyli pomidorówki, pyry z gzikiem, chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonych lub owoców i placka. Organizatorzy zebrali ponad 26 tys. złotych które przekażą małej Amelce.
Gratulujemy Stowarzyszeniu Runner’s Power za tak piękną charytatywną imprezę przeprowadzoną profesjonalnie, a zarazem w miłej atmosferze!