Sporo bramek na Hali Śremskiego Sportu

Sporo goli padło w sobotnich meczach halowej Green Bike Ekstraligi, jak i niedzielnych I ligi. Rekordowe zwycięstwo odniosła Wanga, która rozgromiła Instalatora aż 11:2, a15 bramek padło w starciu Amareny z Raitechem.

Sobotnie mecze Ekstraligi przyniosły zmianę lidera. Nowym została ekipa Breeding Center. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Totemem tym razem rozgromiła aż 6:1 ekipę PUH Cynk, który wcześniej zgubił punkty w starciu ze Znak Big Futsal remisując 3:3. Breeding Center wygrał z kolei 2:1 z Wangą i teraz to on jest na czele. Ekipę PUH Cynk przeskoczył także Totem, który pokonał 5:1 Turtlesy. Dwa zwycięstwa odniosła ekipa Optico. Najpierw 6:1 nad Kreacją, a potem 2:1 ze Znak Big Futsal. Ważne zwycięstwo zanotował zespół Turtlesów, który niespodziewanie pokonał Jarograf, który wcześniej wymęczył wygraną 2:1 nad Instalatorem. Zawodnicy Pana Mariana ewidentnie nie byli sobą na hali w tym dniu.

W I lidze wciąż na czele Proxicom. Wygrana 4:1 nad PUH Fiedler przyszła łatwo, ale już trzy punkty ze Śremskimi Fanatykami lider wymęczył i pokonał rywali szczęśliwie 1:0. Na drugim miejscu umocniła się Amarena, która zaprezentowała radosny futbol strzelając w dwóch meczach aż 17 goli. Najpierw poszła na wymianę ciosów z Raitechem i wygrała 9:6, a potem ograła 8:2 depczącą im po piętach ekipę Grzybek Ogrody. Dwóch porażek doznało Ostrowo, a remis 1:1 padł w starciu Mar-Transu z PHU Fiedler. Szansę na komplet punktów zaprzepaściła drużyna Ucho Prezesa, która pokonała po dobrym meczu Ostrowo 3:1, a w następnym meczu na minutę przed końcem prowadziła z Raitechem 3:1, by po kilkudziesięciu sekundach przegrać 3:4.

KOMPLET WYNIKÓW I TABELE NA STRONIE LIGIHALOWE.PL

RELACJE ZE SPOTKAŃ MOŻNA Z KOLEI OBEJRZEŃ NA PROFILI FB FUJIGOL.PL