Sporo walkowerów na początek rewanżów

W weekend wznowiliśmy rozgrywki Green Bike Halowej Ligi Piłki Nożnej. Niestety, póki co zespoły rozczarowały, bo zagrało tylko 9 z 21 ekip. Nie stawiło się bowiem aż 7 drużyn, które oddały mecze walkowerem.

W sobotnie popołudnie odbyły się zaledwie dwa z jedenastu zaplanowanych spotkań Ekstraligi. Breeding Center pokonał Wangę 3:1, która potem nie dała szans Instalatorowi gromiąc rywali 9:3. Pozostałe dziewięć zaplanowanych pojedynków nie doszło do skutku, bowiem piłkarze Niesłabina, Kreacji, Turtlesów, Optico i Znak Big Futsal nie skompletowali składów. W efekcie część drużyn otrzymało punkty „za darmo”. Jako obustronny walkower zakwalifikowano z kolei pojedynek Turtlesów z Optico.

Nieco lepsza frekwencja była w niedzielę podczas spotkań I ligi. Nie dotarły bowiem jedynie Kawcze i PUH Fiedler. Gratisowe punkty otrzymali Raitech i Grzybek Ogrody. W pozostałych meczach potknięcia zaliczyły dwa czołowe zespoły na półmetku. Amarena zremisowała 1:1 z Mar-Trans, a lider – Proxicom, zgubiły punkty w starciu z Ostrowem. Również padł remis 1:1, a bramkę wyrównującą faworyci stracili 8 sekund przed końcem. Trzy punkty dopisali za to Śremscy Fanatycy, którzy gładko, bo 5:0 rozprawili się z ekipą Ucho Prezesa.

W najbliższy weekend kolejne pojedynki. Liczymy na to, że tym razem stawią się już wszystkie drużyny i frekwencja dopisze.

 

Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/