Otwarcie torów łuczniczych na terenie Śremskiego Sportu.

Pół roku trwały przygotowania do otwarcia torów łuczniczych w Śremie. Pomysł na łuczniczą aktywność sportową w Śremie powstał z inicjatywy Śremskiego Klubu Przyjaciół Petanque „BULER”. Klub nawiązał współpracę ze spółką Śremski Sport oraz szeregiem firm i osób prywatnych, które wsparły działania Bulera. Kilkumiesięczne prace zwieńczone zostały oficjalnym otwarciem torów, które znajdują się na terenie Śremskiego Sportu.

Na otwarciu obecni byli: prezes Śremskiego Sportu Daniel Cicharski, z-ca burmistrza Bartosz Żeleźny oraz wice-starosta Piotr Ruta. Nie zabrakło przedstawicieli firm, które wsparły sportową inicjatywę, czyli Tomasza Frąckowiaka współwłaściciela firmy INTERmedi@, Artura Strzeleca z TOTEMU oraz Macieja Lewka dyrektora w firmie OFLOR. Do Śremu przyjechali również przedstawiciele klubu Łuczniczego Surma Poznań, a w trakcie uroczystości przekazany został piękny świerk.

Szefowie klubu liczą na współpracę ze szkołami, łucznictwo to wspaniały sport dla ludzi w każdym wieku, oczywiście im wcześniej zacznie się treningi tym większe szanse na dobre sportowe wyniki.

Kontakt z klubem za pośrednictwem FB lub strony internetowej www.buler.srem.com.pl