Remis w meczu na szczycie tabeli Ekstraligi.

Remisem 2:2 zakończył się mecz na szczycie tabeli Green Bike Ekstraligi, w którym PUH Cynk podzielił się punktami z Totemem.

Pojedynek pomiędzy dwoma niepokonanymi zespołami dostarczył spodziewanych emocji. Pierwsza połowa należała do ekipy PUH Cynk, która zasłużenie prowadziła 1:0. Po zmianie stron Totem zdobył dwa gole i był bliższy zwycięstwa, ale w końcówce remis uratował Piotr Bartkowiak. Piłkarze PUH wygrali potem 4:1 z Jarografem i wciąż są na czele, ale Totem rozegrał o dwa mecze mniej i jeśli oba wygra obejmie prowadzenie. Prowadzącą dwójkę podgoniła nieco ekipa Breeding Center, która wygrała 6:1 z Kreacją i 3:0 ze Znak Big Futsal.

Remisową kolejkę zaliczył Instalator. Najpierw zanotował 4:4 z Niesłabinem, a potem 5:5 z Kreacją. Z pierwszego zwycięstwa w Ekstralidze w tym sezonie cieszył się Niesłabin. Wygraną 3:2 nad Turtlesami zapewnił w samej końcówce Marcin Kuźma. Trzy punkty dopisała Wanga, która w meczu zamykającym kolejkę pokonała Jarograf 4:2. O przełożenie spotkań poprosiła z kolei ekipa Optico.

Ze względu na turniej charytatywny w ten weekend pauzowała I liga, która swoje mecze rozegra w najbliższą niedzielę. Kolejne emocje związane z Ekstraligą czekają nas z kolei 19 grudnia.

Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/
Relacje Green Bike Ligi Halowe i Pucharu Ligi na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/