Gramy dla Piotra! Turniej Halowej Piłki Nożnej.

Śremski Sport we współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie oraz dzięki pomysłodawcy – Hieronimowi Remusowi, zaprasza na udział w niewielkim turnieju charytatywnym pod nazwą „Gramy dla Piotra”. Jest to turniej halowej piłki nożnej, którego głównym celem jest pomoc w leczeniu Piotra Bajora, który cierpi z powodu chłoniaka rozlanego. Więcej o sytuacji Piotra oraz o możliwościach pomocy znajdziecie na stronie www.siepomaga.pl/piotr-bajor. Turniej odbędzie się 5 grudnia i zostanie podzielony na dwie grupy po 6 drużyn (w przypadku większej ilości chętnych druzyn, mogą zostać utworzone podgrupy w II grupie), które rozegrają swoje mecze o:

  • Grupa I – start 9:00
  • Grupa II – start 12:00

Lista drużyn wraz z rozpiską meczy zostanie przedstawiona 3 grudnia na naszym profilu facebookowym oraz jako edycja tego posta. Kwota minimalna uczestnictwa w turnieju wynosi 300 zł od drużyny, płatne przelewem bezpośrednio na www.siepomaga.pl/gramy-dla-piotra PO UPRZEDNIEJ AKCEPTACJI ZAPISANEJ DRUŻYNY PRZEZ ORGANIZATORA. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w REGULAMINIE oraz poprzez kontakt z koordynatorem wydarzenia – Robertem Słowińskim.

tel: 721 724 952
e-mail: robert.slowinski@sremskisport.pl

 

 

This slideshow requires JavaScript.

Nie czekajcie do ostatniej chwili, ponieważ lista miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do wpłat na rzecz Piotra oraz zapraszamy do zapisów i uczestnictwa!