Rodzinna niedziela w Śremski Sporcie – Odwołana!

AKTUALIZACJA – 19.10.2020

Z powodu obostrzeń dotyczących COVID19 i wytycznych Ministerstwa Zdrowia wprowadzonych w zeszłym tygodniu informujemy,  że Rodzinna niedziela w Śremskim Sporcie zostaje przeniesiona na inny termin. Dokładną datę podamy już wkrótce!

25 października zapraszamy wszystkich mieszkańców Śremu i okolic na Rodzinną Niedzielę w Śremskim Sporcie, gdzie w godzinach od 8:00 do 22:00 oddajemy do Państwa dyspozycji wszystkie usługi obiektu oraz dodatkowe atrakcje za jedyne 10 zł od rodziny! (w skład jednej rodziny może wejść maksymalnie 6 osób). Oprócz możliwości skorzystania z 1,5 godzinnego wejścia na basen wraz z saunami, bowlingu, squasha, siłowni i zajęć fitness przygotowaliśmy również takie atrakcje jak zajęcia taneczne, joga dla rodziców czy pokazy ratownictwa wodnego (na bowling oraz squash zapisy w kasie obiektu, a na zajęcia online w linku TUTAJ). Jeżeli nie macie planów na październikowy weekend, to zapraszamy do skorzystania z naszej promocji!

Dodatkowo PIZZERIA & RESTAURACJA MESA przez cały dzień oferować będzie świeżo wyciskane soki z pomarańcz i grapefruitów za „piątaka”!
“wszystkie nasze sałatki kupicie z rabatem -20%, a przy zamówieniach powyżej 100 zł otrzymacie bon na bezpłatną pizzę do wykorzystania u nas w ciągu 30 dni!” – zachęca Was Pan Łukasz, który dowodzi Mesą.

Informacje odnośnie godzin wszystkich atrakcji zostaną podane wkrótce!

Akcja finansowana z budżetu Gminy Śrem.