Ostatnia Kolejka i zakończenie Green Bike Ligi Halowe 2019/2020

W weekend zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w Green Bike Lidze sezon 2019/2020. Pozostał jeszcze do wyłonienia jedynie zdobywca Pucharu Ligi, a potem po barażach ruszy nowy sezon.

W sobotnie popołudnie grała Extraliga. Hit pomiędzy Totemem, a Breeding Center nie miał już większej wagi, ponieważ lider wypracował sobie znaczną przewagę i do tytułu potrzebował jedynie jednego punktu w dwóch meczach. Totem wygrał 4:3 i mógł świętować sukces. Walka o trzecie miejsce na podium rozegrała się ostatecznie pomiędzy PUH Cynk, a SBL. W bezpośrednim pojedynku ekipa PUH Cynk wygrała 4:2. „Bankowcy” przegrali potem 1:4 z Breeding Center, a ekipa PUH Cynk  pokonała 3:2 Green Bike i zdobyła brąz. Green Bike przegrał także starcie z Instalatorem wynikiem 2:3. Wykorzystali to Śremscy Fanatycy, którzy dopisali punkty za zwycięstwo nad Amareną (4:3) i walkower z Agroltechem. W efekcie „kibole Lecha” ze strefy spadkowej przenieśli się do barażowej. W barażach o utrzymanie zagra także Amarena, która przegrała dwa mecze i wyprzedził ją Instalator, który oba swoje pojedynki wygrał, tym samym zapewniając sobie bezpieczną pozycję w przyszłym sezonie.

Z kolei w niedzielę zakończyły się spotkania I ligi. Rozegrano jednak tylko pięć z dziesięciu pojedynków, a pozostałe zakończyły się walkowerami, bo nie stawiły się ekipy Grzybek Ogrody, Wędliniarstwo Ciachowscy i PHU Fiedler. Piłkarze Whisky Shop mistrzostwo przypieczętowali zwycięstwem 4:2 nad Mar-Trans. O drugie premiowane miejsce Niesłabin walczył z Wartą Futsal. Niesłabin dopisał sześć punktów i wyprzedził rywali, a potem czekał na wyniki. Pierwsze spotkanie Warta wygrała walkowerem, a w drugim przegrywała po pierwszej połowie 2:4 z Raitechem. Ostatecznie odrobiła straty i wygrała 7:5 dzięki czemu podobnie, jak Whisky Shop zagra w nowym sezonie w Extralidze. W barażach o awans powalczą z kolei Niesłabin i Turtlesy..

Mecze Barażowe:
20:00 ŚF CREW – Niesłabin
20:30 Amarena – Turtlesy

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w Śremskiej HLPN w sezonie 2019/2020. Chcielibyśmy zaprosić zawodników na oficjalne zakończenie ligi, które odbędzie się 16 października o godzinie 19:00 w kawiarni MESA. Po rozstrzygnięciu fazy pucharowej (17 października godz. 18:00) oraz meczy barażowych (17 października godz. 20:00) liczymy, ze ponownie wspólnie z nami weźmiecie udział w rozgrywkach futsal w nowym sezonie, który startuje już 24 października!. ZAPRASZAMY!

Zgłoszenie drużyny do sezonu 2020/2021

Karta zgłoszeń zawodników -sezon 2020/2021