Proxicom Squash Mix 2020 II Edycja

Zgodnie z zapowiedziami rusza kolejny turniej pod patronatem firmy Proxicom czyli PROXICOM SQUASH MIX II 2020. Poprzedni turniej przekonał do siebie kilku nowych graczy, więc i tym razem liczymy na kolejnych pretendentów do tytułu mistrza naszego kortu. W poprzednim turnieju nie udało się zorganizować dwóch kategorii, ale „nowy narybek” zafundował naszym weteranom wysoki poziom gry. Wygranym w pierwszym turnieju MIX został Jan Borkowski, czy i tym razem nim zostanie?

Zgłoszenia można składać osobiście w kasie obiektu, mailowo na adres email robert.slowinski@sremskisport.pl lub bok@sremskisport.pl oraz telefonicznie pod numerem telefonu 61 222 86 83 lub 721 724 952. Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres e-mail, numer telefon oraz wpisowe w wysokości 25 zł (płatność w dniu turnieju). Przed przystąpieniem prosimy zapoznać się z REGULAMINEM Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia turnieju włącznie!

PROXICOM SQUASH MIX
Jest to nowa formuła znanych turniejów z cyklu „PSGP„, które odbywają się na kortach do squasha w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Turniej ma na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie zarówno wieloletnich pasjonatów tego sportu, jak i ludzi szukających nowych wyzwań nie tylko ze Śremu, ale również z jego okolic. Przystępna forma turnieju sprawia, że każdy może sprawdzić się w rywalizacji na wyrównanym poziomie.

Turniej zaplanowany został na 31 października, godz. 15:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spróbowania swoich sił w rozgrywkach!