Turniej Proxicom Squash Mix 2020 rusza w sierpniu!

Po długiej przerwie wracamy do działania!

Śremski Sport organizuje pierwszy tegoroczny turniej squasha, który ponownie rusza pod patronatem firmy Proxicom. W tym roku nie zostanie jednak zorganizowany cykl Grand Prix, dlatego też rozgrywki zaplanowane są w nieco odmiennej formule. Tym razem wydarzenie rusza pod nazwą PROXICOM SQUASH MIX 2020, które będzie przystępne zarówno dla graczy zaawansowanych jak i dla osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z tym sportem.

Zgłoszenia można składać osobiście w kasie obiektu, mailowo na adres email robert.slowinski@sremskisport.pl lub bok@sremskisport.pl oraz telefonicznie pod numerem telefonu 61 222 86 83 lub 721 724 952. Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres e-mail, numer telefon oraz wpisowe w wysokości 25 zł (płatność w dniu turnieju). Przed przystąpieniem prosimy zapoznać się z REGULAMINEM Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia turnieju włącznie!

PROXICOM SQUASH MIX
Jest to nowa formuła znanych turniejów z cyklu „PSGP„, które odbywają się na kortach do squasha w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Turniej ma na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie zarówno wieloletnich pasjonatów tego sportu, jak i ludzi szukających nowych wyzwań nie tylko ze Śremu, ale również z jego okolic. Przystępna forma turnieju sprawia, że każdy może sprawdzić się w rywalizacji na wyrównanym poziomie.

Turniej zaplanowany został na 29 sierpnia, godz. 15:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spróbowania swoich sił w rozgrywkach!