Wraca siłownia, fitness,cardio i squash – ważne informacje!

Od 06.06.2020 znoszone zostaną kolejne restrykcje, a co za tym idzie, możemy udostępnić dodatkowe usługi do Państwa dyspozycji!

Przypominamy, że od 25.05.2020 ruszyły już zajęcia sportowe na sali, a także zajęcia w strefie walki, outdoorowe oraz treningi personalne. Od 06.06.2020 natomiast pojawią się już dodatkowe zajęcia fitness oraz możliwość rezerwacji miejsc na siłowni i strefie cardio. Dostęp do siłowni, strefy cardio, zajęć fitness i sportów walki zapewni Państwu kompletny karnet Open, który na obecną chwilę kosztuje jedyne 89 zł (wejścia jednorazowe w cenie 15 zł). Wszystkie aktualnie aktywne karnety na 10 wejść zostają zamienione na karnet Open. Dodatkowo na siłownie oraz cardio obowiązywać będą zasady rezerwacji takie same, jak w przypadku zajęć fitness i sportów walki, czyli w systemie e-fitness w panelu klienta. Godziny rezerwacji dostępne będą w grafiku zajęć. Aktualny limit osób na siłowni wynosi 17 natomiast w strefie Cardio jedynie 3. Aby nie blokować miejsc na zajęcia dla innych, zdecydowaliśmy się o tymczasowym zmniejszeniu „miejsc rezerwowych” do 2 na poszczególne zajęcia.

Dodatkowo od 08.06.2020 uruchamiamy również możliwość wynajęcia kortu do squasha oraz bowlingu. Godziny rezerwacji dostępne będą w kasie obiektu lub pod nr telefonu 61 222 86 80.

Przypominamy, że z powodu remontu elewacji obiektu sportowego wejście do obiektu odbywać się będzie od strony lodowiska (poniżej znajdują się infografiki). Dodatkowo zmianie ulegają godziny otwarcia obiektu: w tygodniu 5:00 – 1:00; weekendy 9:00 – 21:00. Strefa Cardio czynna jedynie od 9:00 do 21:00.

FAQ - pozostałe pytania

Poniżej przedstawiamy procedury jakie wprowadziliśmy aby należycie o nie zadbać:

  • gruntowne czyszczenie i dezynfekcja sprzętu i powierzchni w obiekcie sportowym,
  • czyszczenie systemu wentylacji oraz systemu klimatyzacji,
  • wyznaczenie godzin technicznych, na gruntowne czyszczenie sprzetu.
  • płyny do dezynfekcji rąk oraz spryskiwacze do dezynfekcji sprzętu,
  • obsługowa kasowa odbywać się będzie zza plexi,
  • pracownicy obiektu będą zaopatrzeni w maseczki ochronne oraz przyłbice,
  • w obiekcie w widocznych miejscach znajdować się będą tablice informacyjne z regulaminem korzystania,
  • zapewniamy Was o podjęciu specjalnych procedur i przeszkoleniu pracowników by Wam pomogli się dostosować do nowej rzeczywistości,
  • pomiędzy zajęciami przewidziane są 15-30 minutowe przerwy podczas których nastąpi wymian grup zajęciowych oraz dezynfekcja,
  • w obiekcie sportowym obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych (nie dotyczy to zajęć sportowych).
Grafik jest już dostępny w panelu klienta i aktualizowany jest na początku każdego tygodnia.
Tak, wszystkie karty sportowe będą honorowane od 06.06.2020, czyli BENEFIT, FIT PROFIT, OK SYSTEM.
BENEFIT zaleca, aby pobrali Państwo aplikacje z sklepu Google Play lub App Store na smartfony. Pozwala ona na kontrolowanie aktywności karty i w razie problemów można łatwo zgłosić problem na infolinię.
Infolinia FIT PROFIT – 22 371 50 72
Infolinia OK SYSTEM – 22 290 80 70
Uczestnicy zajęć sportowych muszą posiadać obuwie na zmianę, ręcznik oraz własne maty do ćwiczeń.
Informujemy, że pływalnia zostaje zamknięta do odwołania co najmniej do końca sierpnia 2020.
Poza karnetem będzie możliwość zakupu wejścia jednorazowego zgodnie z cennikiem udostępnionym na stronie, natomiast pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach będą posiadać klienci z aktywnym karnetem.
Zgodnie z rekomendacją Ministra Zdrowia i Państwowego Zakładu Higieny nie zaleca się osobom starszym będącym w grupie wysokiego ryzyka ćwiczeń i aktywności w grupie osób. Jeżeli już istnieje natomiast taka konieczność, to zalecamy uczestniczenie w zajęciach rannych/mniej obłozonych.
Szatnie zostaną udostępnione do Państwa dyspozycji, natomiast natryski nadal pozostaną zamknięte. Toalety będą dostępne w mniejszej liczbie. Zalecamy w miarę możliwości stosowanie jedynie obuwia zamiennego, aby nie nadużywać dostępności szatni.

rozliczenie karnetów

Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami poniżej w załączniku przedstawiamy Państwu regulamin rozliczenia niewykorzystanych karnetów. Śremski Sport proponuje wszystkim klientom, którzy posiadali ważne karnety procentowy upust – rozliczenie odbywać się będzie przez pobranie vouchera z % upustem adekwatnym do ilości niewykorzystanych dni (zgodnie z podziałem %).

Regulamin rozliczenia karnetów

Życzymy wszystkim zdrowia, zachowania zdrowego rozsądku i liczymy, że skorzystają Państwo z naszych usług!