„Śremska Dycha” w 2021 roku… za to we wrześniu 2020 „Wirtu@lne biegi”

Kochani biegacze w marcu podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu Śremskiej Dychy na początek września. W obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce, która co prawda ustępuje musieliśmy zdecydować co robić dalej z naszym biegiem… Nie chcemy być ograniczeni wytycznymi, nie chcemy też aby Wasza decyzja o uczestnictwie była podyktowana czynnikami zewnętrznymi, które są od Nas niezależne. W związku z tym pierwsza edycja „Śremskiej 10” odbędzie się 11 kwietnia  2021 roku. Obiecujemy Wam, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz bieg w 2021 roku, był dla Was niezapomniany i wyjątkowy.

Co dalej….?

Informujemy, że w związku z nowym terminem biegu istnieją dwie możliwości dla osób które opłaciły już pakiet startowy:

  • automatyczne przeniesienie na nowy termin i gwarancję niezmiennej ceny udziału w biegu „Śremska Dycha” lub „Trójka z hakiem” w 2021 roku
  • zwrot wpłaconej kwoty (możliwy do 31 sierpnia 2020 roku) – zwrot można zrobić pisząc na adres e-mail zapisy@plus-timing.pl

Wirtu@lne biegi!

Ponieważ pierwsza edycja Śremskiej Dychy była już w fazie końcowych przygotowań i już w marcu posiadaliśmy część medali i statuetek – postanowiliśmy więc zorganizować „Wirtu@lną Śremska Dychę” oraz biegi jej towarzyszące.
W dniu w którym miała się odbyć pierwsza edycja biegu na dziesięć kilometrów tj. 19 kwietnia 2020 roku nie można było biegać po parkach czy lasach dlatego postanowiliśmy zorganizować „Witru@lną Śremską Dychę”  w dniach 4-6 września, czyli w terminie na który przełożony był nasz bieg. Przy okazji przygotowaliśmy dla Was coś extra – „Wirtu@lna Trójka z hakiem” oraz „Wirtu@lny 8+ Śrem Półmaraton”. (UWAGA  – ilość miejsc ograniczona!)

„Jeśli komuś brakuje w kolekcji medalu ze śremskich półmaratonów, to będzie miał wyśmienitą okazję do jej uzupełnienia ponieważ do wyboru przeznaczyliśmy medale z trzech ostatnich edycji Śrem Półmaratonu.  Mało tego! – Jeśli ktoś będzie chciał, to może nawet wystartować we wszystkich tych biegach i zgarnąć za jednym razem 3 medale! – Informujemy, że każdy uczestnik, który zgłosi się do wybranego wirtualnego biegu otrzyma medal, który zostanie wysłany pocztą lub odbierze go w Śremskim Sporcie.” – dyrektor Biegu Daniel Cicharski

Dla wszystkich uczestników mamy specjalny konkurs!
Aby wziąć w nim udział musicie jedynie przesłać nam opis trasy ze zdjęciem – najciekawsze fotografie oraz opisane trasy nagrodzimy statuetkami. Trofea, które mieli otrzymać najlepsi biegacze trafią do właścicieli najciekawszych fotek i najlepszych opisów trasy przesłanych na nasz adres dycha@sremskisport.pl . Myślimy, że medale i statuetki powinny trafić do waszych kolekcji już w tym roku a nie czekać na rok przyszły. Koszt uczestnictwa w „Wirtu@lnej Śremskiej Dyszce” i biegów towarzyszących to jedyne 20 zł,(kwotę przeznaczymy na pokrycie kosztów organizacyjnych i wysyłki medali wirtu@lnych biegów)

Wiemy, że jest jeszcze dużo czasu do września, możliwa jest taka sytuacja w której na końcu lata odbywać się będą już normalne biegi, w normalnych warunkach ale nie jesteśmy wstanie przewidzieć czy tak będzie na pewno. Chcemy aby nasza „Wirtu@lna Śremska Dycha” była alternatywą dla normalnych ulicznych biegów, zwłaszcza dla osób które jeszcze wtedy nie będą chciały uczestniczyć w masowych imprezach. Tymbardziej, że nasz dowolny wirtu@lny bieg, będzie można przebiec w swoim mieście lub przebywając naprzykład na wakacjach.

Więcej informacji o zapisach oraz regulamin wirtu@lnego biegu znajdziecie wkrótce na stronie https://sremskadycha.pl/.