Green Bike Liga wróciła po feriach

Po przerwie na ferie zimowej na parkiet Śremskiego Sportu wróciła Green Bike Liga. W niedzielę o punkty walczyli pierwszoligowcy, a w najbliższy weekend czekają nas mecze Extraligi. 

Tylko dwa zespoły postarały się o dwa zwycięstwa i dopisały komplet punktów. Pozycję lidera obroniła ekipa Whisky Shop, która w meczu na szczycie tabeli pokonała 2:1 Wartę Futsal strzelając zwycięską bramkę w ostatniej sekundzie. Lider ograł potem 4:1 Turtlesy i powiększył przewagę nad Wartą do pięciu punktów. Na czwarte miejsce wskoczyła drużyna Wędliniarstwa Ciachowskich, która także wygrała oba swoje spotkania i dzięki temu „przeskoczyła” ekipę Turtlesów. Ta z kolei pokonała 3:2 Niesłabin dzięki czemu Wędliniarstwo odrobiło trzy punkty do rywali.

Przebudziły się także zespoły z dolnej połówki tabeli. Przedostatnie Ostrowo przełamało złą passę pokonując 3:1 Ucho Prezesa, a cztery punkty dopisał zespół PHU Fiedler, który wymęczył 2:1 nad ostatnim w tabeli Kawcze-Malibu oraz zremisował 2:2 z Ucho Prezesa. 

Kolejne mecze I ligi już w najbliższą niedzielę, a w sobotnie popołudnie grać będzie także Extraliga, także czeka nas piłkarski weekend.

Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/
Relacje Green Bike Ligi Halowe i Pucharu Ligi na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/