Wodny park zabaw – czyli dmuchany tor przeszkód renomowanej marki WIBIT w Śremskim Sporcie!

Podczas nadchodzących ferii zimowych, przez dwa tygodnie (w okresie 27.01 – 09.02.2020) na Śremskiej pływalni korzystać będzie można z toru przeszkód “WIBIT”.

Połączenie różnych dmuchanych elementów tworzą ok. 18m tor przeszkód, który stanowi wyzwanie dla każdego pływaka. Jest on idealną formą nowego wymiaru rozrywki, by urozmaicić czas wszystkim na basenie, można powiedzieć, że na dzieci działa jak magnes, więc już wkrótce przyciągał będzie do Śremskiego Sportu! Poniżej przedstawiamy krótki opis, dane techniczne oraz regulamin korzystania z toru, aby wszyscy goście odwiedzający Nas w podczas ferii zimowych zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa. Tor nie będzie objęty dodatkowymi opłatami, korzystać z niego będzie można po wykupieniu biletu na basen, zgodnie z cennikiem obowiązującym w ferie zimowe.

“WIBIT” – co to jest?

“Kompletny modułowy system zabawek pneumatycznych niemieckiej marki WIBIT. Narodzony kilkanaście lat temu koncept w odsłonie na rok 2014 to już nie tylko elementy, jakie doskonale znamy z publicznych kąpielisk południowej Europy, ale także całe spektrum pomysłów na aranżację każdego publicznego basenu. Modułowość systemu pozwala z pojedynczych elementów budować tory przeszkód o niezliczonych kombinacjach. Wyścigi na czas, walka wręcz na kłodzie równoważnej, skok w dal czy skok wzwyż, to atrakcje z których można korzystać już nie tylko w otwartych akwenach wodnych, ale także na krytych pływalniach”.

Bezpieczeństwo

“Elementy parku zabaw WIBIT wykonane są z wytrzymałego PVC o gramaturze 1100 g (na m2), posiadają opatentowane zawory bezpieczeństwa, po rozstawieniu nie wymagają uzupełniania powietrzem, posiadają specjalne zakładki na łączeniach, by zapobiec klinowaniu się kończyn zwłaszcza dzieci. Jakość i bezpieczeństwo

 Regulamin korzystania z wodnego placu zabaw.

Dzieci, które będą u nas na tegorocznych zimowych półkoloniach, mają możliwość codziennych zabaw na torze pod okiem instruktorów i ratowników.

Zostały nam pojedyncze wolne miejsca. Zachęcamy do zapisu!

(tel. 61 22 28 683)