Niedziela pełna niespodzianek w Green Bike Lidze Halowej.

Druga niedziela stycznia pełna była niespodzianek w rozgrywkach Green Bike Ligi. Porażek doznały bowiem zarówno czołowe zespoły Extraligi, jak i I ligi.
 
EXTRALIGA
Pierwsza kolejka rundy rewanżowej w Extralidze rozpoczęła się od remisu Green Bike z Agroltechem. Potem, w meczu, którego stawką było trzecie miejsce w tabeli Jarograf ograł 3:1 SBL i to on wskoczył na najniższy stopień podium. Goli zabrakło w starciu Wangi z Amareną, a PUH Cynk okazał się o dwie bramki lepszy od Instalatora (3:1). W przedostatnim spotkaniu Totem rozgromił 13:1 Śremskich Fanatyków strzelając aż 10 goli po przerwie. Najciekawszy okazał się ostatni pojedynek. Breeding Center przegrał bowiem 3:4 z Optico i w efekcie obrońcy tytułu tracą już cztery punkty do Totemu.
 
I LIGA
Emocji nie zabrakło także po południu, kiedy grała I liga. Sensacją śmiało można nazwać zwycięstwo TFP nad Whisky Shop. Lider był jedynym niepokonanym zespołem w całych rozgrywkach, ale passa skończyła się po serii 11 zwycięstw z rzędu. Szansę na zrównanie się punktami z Whisky Shop zmarnował Niesłabin, który przegrał niespodziewanie aż 0:5 z Wędliniarstwem. Warta Futsal mogło zrównać się punktami z Niesłabinem, ale po wygranej z PHU Fiedler zremisowała 2:2 z Raitechem. Na czwarte miejsce wskoczyła ekipa Turtlesów, która podobnie, jak Ucho Prezesa dopisała w niedzielę sześć punktów. Kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze Grzybek Ogrody, którzy rozgromili 6:2 będące bez formy Ostrowo.
 
PUCHAR LIGI
Awansem rozegrano także mecz w ramach Pucharu Ligi, w którym SBL przegrał nieoczekiwanie z Amareną 3:5 i odpadł z walki o tegoroczne trofeum.
 
Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/
Relacje Green Bike Ligi Halowe i Pucharu Ligi na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/