Znamy liderów na półmetku rozgrywek Green Bike Ligi

Totem w Extralidze i Whisky Shop w I lidze to liderzy na półmetku rozgrywek halowej Green Bike Ligi.  

W sobotnie popołudnie zespoły Extraligi rozegrały dwie kolejki kończące pierwszą rundę spotkań. W roli lidera przystępował do niej Totem, który miał punkt więcej od Breeding Center. Bezpośrednie starcie wygrali jednak obrońcy tytułu i to oni wyprzedzili rywali. Równie szybko stracili jednak pierwsze miejsce na rzecz Totemu. Ten wygrał bowiem 4:1 z Wangą, podczas gdy Breeding Center przegrał 1:2 z SBL, który wcześniej ograł 5:2 PUH Cynk. W efekcie liderem na półmetku jest Totem, który ma dwa punkty przewagi nad Breeding Center i trzy nad SBL. Mimo porażki 1:4 z Amareną wciąż w grze o podium jest Jarograf, który rozgromił 8:2 Wangę. Spośród drużyn dolnej połówki tabeli najwięcej zyskały Amarena i Optico, które wygrały po dwa mecze. Coraz mniejsze są z kolei szanse na utrzymanie Agroltechu i Śremskich Fanatyków.

W lidzie samotnym liderem jest Whisky Shop. 10 zwycięstwo w sezonie ekipa ta odniosła pokonując 4:1 Niesłabin, dla którego była to pierwsza porażka w sezonie. Piłkarze z Niesłabina zachowali pozycję wicelidera, ale na trzy punkty zbliżyła się do nich Warta Futsal, która rozgromiła Ucho Prezesa i Ostrowo. Sześć punktów dopisała także ekipa Turtlesów, a pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli piłkarze Grzybek Ogrody Radzewo. Słabszy dzień mieli tym razem reprezentanci Raitechu i PUH Fiedler. 

Szansa na kolejne punkty dla wszystkich drużyn Green Bike Ligi już w najbliższą niedzielę. Do południa rundę rewanżową rozpocznie Extraliga, a po południu grać będą zespoły pierwszoligowe.

Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/

Relacje Green Bike Ligi Halowe i Pucharu Ligi na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/