Bal sportu 2024 za nami!

Szampańska zabawa do białego rana w Gościńcu Niezapominajka w Dalewie!
W sobotę 3 lutego 2024r. prawie 166 osób bawiło się podczas Balu Sportu, którego organizatorem był Śremski Sport sp. z o.o. W tym roku oprócz fantastycznej muzyki na żywo granej przez zespół Colorado z Leszna zamiast tradycyjnej loterii odbyła się zbiórka na leczenie nowotworu, który został wykryty u Marty Cieślak kiedy była w 5.miesiacu ciąży. Teraz walczy o życie.
Na balu zostały rozegrane 4 konkurencje dla chętnych, którzy biorąc w nich udział mogli otrzymać wartościowe nagrody jednocześnie wpierając Martę. Wśród nich były m.in. vouchery, zestawy upominków, rower, telewizor, robot sprzątający. Z organizacji zbiórki wpłynęło 3460 zł .Śremski Sport serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym gościom za wspaniałą zabawę do białego rana i sponsorom za przekazane nagrody:
Green Bike,  Enigma-Aneta Ignaszewska, MAL-BUD,  Sheriff-alkohole,  PHU Stefaniak, Agat-Profit,  Miesjko-Powiatowy WOPR w Śremie, Bosko Endermologia, Kwiecisty Ogród, Permanent Makeup Agata Stengert, Agro Handel Paweł Szała, Jurga, Strefa smaku