Cross Śrem Grand Prix – biegnij z duchem.

Pierwsza edycja Cross Śrem Grand Prix – biegnij z duchem za nami. W naszym cyklu wystartowało łącznie ponad 200 osób, a prawie stu biegaczy przebiegło co najmniej 3 z 4 biegów i zostało sklasyfikowanych w cyklu Grand Prix. W każdym z biegów uczestniczyło ponad 100 biegaczy i biegaczek.

Ostatni bieg z naszego cyklu wygrał Szymon Jackowiak przed Bartoszem Pawlickim i Dominikiem Zielińskim. Wśród kobiet najlepszą była Agnieszka Golak, która wygrała wszystkie 4 biegi crossu. Druga na mecie była Agnieszka Jackowiak, a trzecia Aleksadra Pazoła.

Po wręczeniu statuetek zwycięzcą 4 biegu nastąpiła dekoracja  całego cyklu Grand Prix. W klasyfikacji open nagrodziliśmy sześciu pierwszych biegaczy i sześć biegaczek. Nagrodami były statuetki wraz z voucherami z Decathlonu i Śremskiego Sportu. W trzech kategoriach wiekowych nagrody otrzymało po 3 pierwszych najlepszych zawodników.

Do zobaczenia w drugiej edycji Cross Śrem Grand Prix – biegnij z duchem.