„Cross Śrem Grand Prix” – Biegnij z duchem – bieg 3

Już 3 bieg z cyklu Cross Śrem Grand Prix – Biegnij z duchem za nami. Ponownie wystartowało ponad stu biegaczy. Zwycięzcą został tak jak w drugim biegu Mateusz Filipiak, który ponownie wyprzedził Szymona Jackowiaka. Trzeci na mecie zameldował się Hubert Naglak. Wśród kobiet po raz trzeci zwyciężyła Agnieszka Golak przed Aleksandrą Pazoła, a trzecia tym razem była Agnieszka Jackowiak. W klasyfikacji open Grand Prix mężczyzn prowadzi Mateusz Filipiak przed Szymonem Jackowiakiem, ale ostateczną kolejność poznamy dopiero po 4 biegu. Wśród kobiet w klasyfikacji Grand Prix na pewno zwycięży Agnieszka Golak przed Aleksandrą Pazoła, ale walka o kolejne lokaty rozstrzygnie się także dopiero po ostatnim biegu. 23 kwietnia w trakcie czwartego biegu tej edycji Cross Śrem Grand Prix zapowiada się ciekawa walka wśród mężczyzn o pierwsze miejsce oraz o kolejne nagradzane miejsca. Kobiety powalczą o miejsca od 3 do 6, ale na pewno pierwsza dwójka będzie chciała się pokazać z dobrej strony i powalczyć o kolejne zwycięstwa. Zapraszamy na ostatni bieg z cyklu, który odbędzie się 23 kwietnia 2023 na tej samej trasie.

Tutaj znajdziecie wyniki open 3 biegu, a także klasyfikacje Grand Prix po trzech biegach. Pamiętajcie, że w klasyfikacji Grand Prix liczą się 3 najlepsze wyniki oraz, że nagrodzeni w klasyfikacji open ( 6 biegaczy i 6 biegaczek ) nie są liczeni w kategoriach.