Cross Śrem Grand Prix – startujemy już we wrześniu!

Śremski Sport wraz z Gminą Śrem oraz PGO S.A. Odlewnia Żeliwa, Odział w Śremie i Nadleśnictwem Konstantynowo zapraszają na cztery biegi w cyklu „Grand Prix Cross”- biegnij z duchem.


Terminy naszych biegów:

25.09.2022

20.11.2022

26.02.2023

23.04.2023

Będą to biegi crossowe na dystansie ok. 5 km po leśnych ścieżkach znajdujących się obok Śremskiego Zalewu między Psarskiem a Szymanowem. Start będzie znajdował się przy wiacie nad zalewem u zbiegu ulic Malczewskiego i Brzozowej, a meta przy Orliku Psarskie. Będą to wymagające biegi z licznymi podbiegami i zbiegami.

Zapraszamy biegaczy ze Śremu i okolic do wzięcia udziału w całym cyklu „Grand Prix Cross” – biegnij z duchem. Warunkiem sklasyfikowania w końcowej Gran Prix jest udział w co najmniej trzech z czterech biegów. Wpisowe na każdy bieg wynosi 30 zł, ale jak zapiszecie się od razu na wszystkie biegi tego cyklu to zapłacicie tylko 100 zł.

Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma medal, a medale z czterech crossów utworzą całość.

Wręczenie nagród za całe Grand Prix odbędzie się po zakończeniu czwartego biegu i obejmować będzie klasyfikacje open oraz klasyfikacje w poszczególnych kategoriach. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Akcja finansowana jest ze środków budżetowych Gminy Śrem w ramach gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.