PUH Cynk ograł mistrza i jest liderem

Nie ma już w Green Bike Lidze zespołu bez porażki. Ostatni miano niepokonanych stracili piłkarze Breeding Center. Mistrzowie przegrali z PUH Cynk i stracili na ich rzecz pozycję lidera.

Sobotnie mecze grupy mistrzowskiej rozpoczęły się od starcia PUH Cynk z Breeding Center. Obrońcy tytułu prowadzili już 2:0, ale ostatecznie przegrali 3:4 (całe spotkanie można obejrzeć na profilu FB Fujigol.pl). PUH Cynk rozgromił potem 8:1 Ostrowo i został liderem. Breeding Center mimo wygranej 4:2 z Proxicomem traci teraz do PUH dwa punkty. Trzy do Breeding Center odrobił za to Totem, który wygrał 4:3 z Proxicomem i udanie zrewanżował się Wandze pokonując rywali 4:2. Tak więc w grze o mistrza wciąż liczą się trzy zespoły. W innych spotkaniach godne uwagi jest pierwsze zwycięstwo Ostrowa, które rozgromiło 5:0 Znak Big Futsal.

Z kolei w niedzielę odbyły się spotkania w grupie 9-16. Mimo remisu 2:2 z Raitechem liderem wciąż Kreacja, która pokonała 2:0 Ucho Prezesa. Z Kreacją punktami zrównał się Instalator, który wygrał 5:3 z PHU Fiedler i 4:1 z Ucho Prezesa. Pomimo kłopotów kadrowych sześć punktów wywalczyła także Amarena. Najpierw ograła 7:4 Śremskich Fanatyków, a potem 5:4 Raitech. Warto podkreślić, że „kibole” zagrali fair play, bo Amarenie brakowało jednego zawodnika. Raitech na taki gest nie było stać, a mimo to przegrał.

KOMPLET WYNIKÓW I TABELE NA STRONIE LIGIHALOWE.PL

RELACJE ZE SPOTKAŃ NA PROFILU FB FUJIGOL.PL