WAKACJE NA SPORTOWO! 2024

Śremski Sport przygotował dla Was specjalną ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych podczas zbliżających się wakacji!

Szczegóły poszczególnych wydarzeń akcji „Wakacje na sportowo! 2024” znajdą Państwo poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem 🙂

21-23.06 ZLOT FOOD TRUCK Serdecznie zapraszamy na plażę miejską na zlot food truck’ów. Będzie to okazja do spróbowania różnych specjałów, już dziś zapisujcie sobie tą datę w kalendarzu!

29.06 BEACH RUGDY Pod koniec czerwca w Śremie zorganizujemy cykliczny już turniej Beach Rugby o puchar Burmistrza Śremu na plaży miejskiej w Śremie.

07.07 AQUATHLON Wielkim krokiem wchodzimy w miesiąc lipiec! Rozpoczniemy go zawodami indywidualnymi, które zostaną rozegrane na plaży miejskiej. MOC WRAŻEŃ ZAPEWNIONA!

20.07 SPŁYW KAJAKOWY W drugiej połowie lipca zorganizowany zostanie spływ kajakowy rzeką Wartą na trasie Nowe Miasto-Śrem. Długość trasy spływu to ok. 34 km. Śremski Sport zapewni pełną obsługę techniczną czyli wypożyczenie i transport kajaków z kapokami oraz przewóz uczestników do Nowego Miasta. Ponadto nad uczestnikami czuwać będą ratownicy wodni, płetwonurkowie, ratownicy medyczni jak i komandor spływu.

10.08 NOCNA SIATKÓWKA PLAŻOWA Na początku sierpnia w Śremie rozegrany zostanie nocny Turniej Siatkówki Plażowej o puchar Burmistrza Śremu, który rozpocznie się w godzinach wieczornych przy popularnym „Grzybku” na plaży miejskiej.

30.08 WODNY TOR PRZESZKÓD Pod koniec sierpnia zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do zabawy na wodnych torach przeszkód na basen do Obiektu Śremskiego Sportu. Tor nie będzie objęty dodatkowymi opłatami, korzystać z niego będzie można po uprzednim wykupieniu biletu na basen.

TRENINGI SPORTÓW WALKI

W lipcu i sierpniu zorganizowane zostaną otwarte darmowe treningi boksu- mieszkańcy miasta będą mieli okazję zapoznać się z podstawami sportów walki. Darmowe treningi odbywać się będą w każdą środę o godz. 18:00 na boisku wielofunkcyjnym za obiektem Śremskiego Sportu. Zajęcia skierowane tylko dla osób dorosłych. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie www oraz na facebooku 🙂

TRENINGI PLENEROWE

Zapraszamy wszystkich na otwarte darmowe treningi fitness- mieszkańcy miasta będą mieli okazję poćwiczyć na świeżym powietrzu. Darmowe treningi w plenerze odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 10:00, w różnych częściach miasta Śrem.

RAJDY ROWEROWE

Śremski Sport co roku organizuje cykl rajdów rowerowych. Rajdy są otwarte dla wszystkich a udział w nich jest zupełnie bezpłatny. Jeśli lubisz jeździć na rowerze i odkrywać nowe trasy to Nasze Rajdy są idealną alternatywą dla Ciebie.

TERMINARZ NADCHODZĄCYCH RAJDÓW:

Rajd Rowerowy – 08.06.2024 r. (sobota) – kierunek Cichowo

Rajd Rowerowy –  23.06.2024 r. (niedziela) – kierunek  Annapole

Rajd Rowerowy – 14.07.2024 r. (niedziela) – kierunek Solec

Rajd Rowerowy –  27.07.2024 r. (sobota) – kierunek Racot

Rajd Rowerowy –  10.08.2024 r. (niedziela) – kierunek Stara Przysieka

Rajd Rowerowy –  25.08.2024 r. (niedziela) – kierunek Mchy

Rajd Rowerowy –  08.09.2024 r. (niedziela) – kierunek Zaniemyśl

Rajd Rowerowy – 21.09.2024 r. (sobota) – kierunek Brodnica

POKAZY WOPR

W okresie wakacyjnym zapraszamy serdecznie na plażę miejską w Śremie, gdzie ratownicy z WOPR’u oraz obsługa, będą pokazywać profesjonalny sprzęt do codziennego użytku w ich pracy. Zaplanowane są również atrakcje dla najmłodszych i pokazy łodzi. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie www.

TENIS STOŁOWY

Przez całe lato udostępnimy dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia nieodpłatnie usługę jaką jest tenis stołowy. Jest to bardzo wszechstronna dyscyplina sportu. Niektórzy sądzą, że na „ping-pongu” nie można się zmęczyć! Nic bardziej mylnego! To jedna z najszybszych gier na świecie. Rezerwacji dokonujemy w kasie obiektu Śremskiego Sportu. Korzystanie zgodnie z regulaminem obiektu sportowego

BOKS DLA DZIECI

Bezpłatne treningi na sali do sportów walki skierowane dla dzieci i młodzieży od 12-17 lat. Wszystkie zajęcia będą przeprowadzane przez wykwalifikowanych instruktorów.

Przez całe wakacje zapraszamy również na kort tenisowy i boisko młodzież z Gminy Śrem ( szkoły podstawowe i szkoły średnie)! Koszt takiego wynajęcia na godzinę to tylko 10zł ! 😊

 

 

Zapraszamy do aktywnego spędzania wakacji ze Śremskim Sportem! OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! 🙂