DZIEŃ MATKI W ŚREMSKIM SPORCIE

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami:) Z tej okazji mamy dla Was przygotowany weekend pełen wrażeń!

25 maja zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do obiektu Śremskiego Sportu na „Plac pod Brzozami” o godz. 18:00 na plenerowy koncert, podczas którego będziemy mogli posłuchać muzyki zespołu Krople Dżdżu oraz zespołu Myśli.

😊 UWAGA! WSTĘP WOLNY! 😊

Zespół „Krople Dżdżu” utrzymują swoją twórczość w klimacie rockowym i pop- rockowym. To zarówno energetyczne utwory pełne melodii i gitarowej przestrzeni, jak i liryczne ballady z czarującym wokalem w roli głównej. Ponadto zespół wykonuje również covery czołowych polskich wykonawców rockowych.

Zespół tworzą:
Iwona Jurga – wokal
Marcin Wojciechowski – gitara
Filip Krause – gitara
Jarosław Synowiec – bas
Artur Czajka – perkusja

 

Zespół „MYŚLI” to jedna z nowszych formacji w naszym mieście, choć ich członkowie są doskonale znani Śremianom. Wokalistką zespołu jest zwyciężczyni Szansy na Sukces- Julia Bartkowiak. Zespół gra wyłącznie swoje autorskie piosenki, bawiąc się szeroko rozumianym popem, z przyjemnością czerpiąc również inspiracje z innych gatunków muzycznych.

Zespół tworzą:
Julia Bartkowiak- wokal
Leszek Wawrzynowicz- klawisze
Witalis Sąsiadek- gitara
Tomasz Fąs- gitara basowa
Michał Kozłowski- Perkusja

Podczas zabawy dostępny będzie catering w formie grillowo-piknikowej, który zapewni Strefa Smaku. Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszego obiektu już o godz. 18:00, abyśmy wspólnie mogli uczestniczyć w otwarciu koncertu i zamówić grillowaną kiełbaskę.

Poniżej przedstawiamy harmonogram wydarzenia:

  • Godz. 18:00 OTWARCIE
  • Godz. 19:00 KONCERT ZESPOŁU „KROPLE DŻDŻU”
  • Godz. 20:15 KONCERT ZESPOŁU „MYŚLI”

Natomiast 26 maja od godz. 9:00 do 10:00 odbędzie się AQUA AEROBIC specjalnie przygotowany z okazji Dnia Matki. Wejście na zajęcia zgodne z cennikiem.

26 maja odbędzie się również kolejny rajd rowerowy ze Śremskim Sportem! Zapraszamy wszystkich- start godz. 9:00:)

😊Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzania tego szczególnego święta😊