Prace nad boiskiem wielofunkcyjnym rozpoczęte!

Budowa boiska wielofunkcyjnego z kortami tenisowymi oraz koszykówką

Z wielką radością ogłaszamy rozpoczęcie prac nad budową nowego boiska sportowego wielofunkcyjnego na terenie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a (obok Placu rekreacyjnego „Pod Brzozami”)!

Budowa boiska wielofunkcyjnego z kortami tenisowymi oraz koszykówką

Budowa boiska wielofunkcyjnego z kortami tenisowymi oraz koszykówką

Naszym celem jest stworzenie wielofunkcyjnego kompleksu sportowego, który zapewni szeroki wachlarz usług dla mieszkańców naszej Gminy. Budowane boisko wielofunkcyjne składać się będzie z nawierzchni polipropylenowej umożliwiającej grę w koszykówkę, siatkówkę oraz badmintona. W sąsiedztwie powstanie niezależny kort do gry w tenisa ziemnego o nawierzchni wykonanej w technologii akrylowej. Boiska będą oświetlone oraz ogrodzone siatką piłko chwytową, w kolejnym etapie prac powstanie zaplecze szatniowe wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia sanitarne.

Jest to bardzo ważny krok w rozwijaniu infrastruktury sportowo rekreacyjnej naszego miasta i gminy, wnoszący istotny wkład w rozwój lokalnego społeczeństwa.

Bądźcie z nami na bieżąco, aby śledzić postępy prac i korzystać z nowych możliwości, jakie będzie oferować nasze nowe boisko!