Green Bike Liga Halowa ponownie grała w Śremskim Sporcie

Trzecia kolejka Green Bike Ligii Halowej rozegrana 2 grudnia obfitowała i tym razem w niespodzianki. Już w pierwszym meczu Instal Partner dość niepodziewanie uległ wysoko 5:2 Hajmatowi Sport. W swoim następnym meczu Instal trochę wzmocnił obronę i do przerwy ostro podkręcił tempo bo zaliczył aż 3 bramki na swoje konto. W drugiej połowie natomiast to Grzybek&Lipski brylował i choć stracił razem 4 bramki to również sam trafił 4 razy do siatki Instalu i stanęło na wyniku 4:4.                                              Bardziej wyrównane spotkanie było między Futsal Radzewo i Grzybek&Lipski. Mimo, że gra była szybka to w pierwszej połowie nikt nie wpisał się na listę strzelców. Ostatecznie zespoły podzieliły się wynikiem 1:1.
Hajmat Sport rozgrzany pierwszą wygraną wyszedł do spotkania z Proxicomem z chęcią podtrzymania dobrej passy i do pierwszej połowy prawie się to udało gdyż było 1:1. Emocje rosły i nikt nie odpuszczał a na każdy gol przeciwnika padała odpowiedź z drugiej strony. Jednak na koniec Hajmat musiał uznać wyższość drużyny Proxicomu, który wygrał 6:4. Spotkanie z pewnością podobało się kibicującym a MVP wśród zawodników trzeciej kolejki został zawodnik Proxicom Gaming Bartek Dolata.
Proxicom postanowił chyba, że ta kolejka będzie jego i mocno naciskał też w następnym spotkaniu z Futsal Radzewo. Do przerwy już zaznaczył przewagę wynikiem 4:0 a w drugiej połowie nie zwalniał i wynik zatrzymał się na 7:1 z korzyścią dla Proxicomu.
W kolejnych spotkaniach:
Breeding Center wysoko pokonał Znak Big Futsal 6:2 i nie odpuszczał również w swoim drugim spotkaniu z Mar-Transem również od początku grając po swojemu do końca na pełnych obrotach aż wynik na tablicy pokazał 5:2. Doceniono jednak poświęcenie bramkarza drużyny Mar-Trans, który napracował się w obu spotkaniach i to właśnie Patryk Kołacki został MVP bramkarzy trzeciej kolejki.
Pierwsze punkty zdobyła drużyna Ucho Prezesa wygrywając z Mar-Trans 2:0. W drugim meczu jednak uległa LKS Lubiatowo 5:1.